Monika Hanigovská Magazín

Numerologička: Rok 2023 ovládne ZAJAC. Aký bude mať vplyv na lásku, peniaze a prácu?

Čo nás čaká nasledujúcich dvanásť kalendárnych mesiacov? Odpoveď sme hľadali u známej slovenskej numerologičky.

Ilustračný obrázok k článku Numerologička: Rok 2023 ovládne ZAJAC. Aký bude mať vplyv na lásku, peniaze a prácu?
Zdroj: Pixabay.com

Podľa čínskeho horoskopu rok 2023 je vládou vodného Zajaca. Známa numerologička Lívia pre Dnes24 prezradila, čo všetko nás v ňom čaká.

„Po predchádzajúcom dynamickom roku Tigra, je rok vodného Zajaca ovplyvnený oveľa jemnejšou a pohodovejšou energiou plnou dobrého vkusu, vyberaných spôsobov a hodnotných mravov. Hrubá energia Tigra nechala za sebou iba spúšť, narušené vzťahy, oslabené zdravie, bezohľadnosť, aroganciu a egoizmus. Ľudskosť sa odsunula na vedľajšiu koľaj,“ pripomenula.

Čo môžeme očakávať?

V čínskej kultúre sa Zajac považuje za najšťastnejšie znamenie zverokruhu. Aký dopad bude mať na rok 2023?

„V roku vodného Zajaca je ideálny čas na zahojenie starých rán, regeneráciu tela a duše, či obnovenie vzťahov. Ľudia sa začnú medzi sebou rozprávať, zaujímať sa o toho druhého, do módy prídu dobré mravy a elegancia,“ odhalila numerologička Lí­via.

Bude to priaznivý rok pre…

Podľa slov známej numerologičky to bude v celosvetových rozmeroch priaznivá doba pre diplomaciu, medzinárodné vzťahy a politiku: „Bez veľkých ťažkostí sa bude komunikovať uvážene a do popredia sa dostane zdravý rozum a múdre rozhodnutia. Ľudia si uvedomia, že diskusia a vyjednávanie sú lepšie ako hrubá sila.“

Napriek tomu si ľudstvo musí dať na niečo veľký pozor: „Je nutné sa vyhýbať prílišnej ležérnosti, nečinnosti a záhaľke,“ varuje Lívia a pripomína, že ak budete všetko brať na ľahkú váhu, tak nič nevyriešite. Zanedbáte dôležité veci, akými sú práca alebo zdravie. Nezodpovednosť vás môže ohroziť najviac.

Ako ovplyvní vodný Zajac vaše financie, lásku a vzťahy?

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM