han Magazín

Obyvatelia hlavného mesta zostali v šoku: Po cestách Bratislavy jazdila FORMULA!

Zápchy sú v dopravnej špičke pre Bratislavčanov už samozrejmosťou. Za dnešným zdržaním na cestách z časti môže aj monopost Formuly 1.

Ilustračný obrázok k článku Obyvatelia hlavného mesta zostali v šoku: Po cestách Bratislavy jazdila FORMULA!
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer , Instagram.com/stevoeiselef1

V centre Bratislavy budú v piatok natáčať film. Spôsobiť to môže krátkodobé zdržania mestskej hromadnej dopravy (MHD). Upozorňoval už skoro ráno Dopravný podnik Bratislava (DPB). Šokom bolo, že išlo o formulu!

Málokto čakal, že uzávierka niektorých ulíc súvisí s natáčaním, v ktorom bude hrať hlavnú úlohu monopost a za jej volantom bývalý slávny jazdec. „Ulice uzatvorili pre monopost Red-Bullu, ktorý pilotovala bývalá hviezda F1 David Coulthard,“ uvádza portál čas.sk.

Práve Coulthard už hlavné mesto pozná, veď v roku 2007 si po uliciach Bratislavy už zajazdil. Bolo to v čase, keď sa spúšťal do prevádzky tunel Sitina. Tí, čo ste boli alebo budete v čase nakrúcania v meste, nezľaknite sa. Rachot má na svedomí poriadne výkonný motor s výkonom približne 750 koní!

„F1 na Slovensku,“ stroho, ale výstižne komentoval formulu na Slovensku Števo Eisele. Práve on má rýchle autá v krvi, pretože je komentátorom F1. Na jeho Instagrame sa to len tak hemží zábermi z natáčania.

Obmedzenia MHD

Medzi 15.45 a 18.00 hod. bude natáčanie pokračovať na Starom moste. Môže tak dôjsť k jeho krátkodobému uzavretiu a niekoľkominútovému meškaniu električky linky číslo 3. „Pri cestovaní si preto prosím radšej vyhraďte o pár minút väčšiu časovú rezervu. Meškanie predpokladáme do desať minút,“ upozornil DPB.

Niečo viac z tém, ktoré hýbu Slovenskom

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM