Zlatica Gregorová Rôzne

Otestujte sa v RETRO kvíze: Pamätáte si ešte "vychytávky" dôb minulých?

Pokúste sa poriadne zaloviť v pamäti a odpovedzte na naše otázky. Všetky sa týkajú 60.- 80. rokov minulého storočia a možno vám vyčarujú úsmev.

Ilustračný obrázok k článku Otestujte sa v RETRO kvíze: Pamätáte si ešte "vychytávky" dôb minulých?
Zdroj: TASR

Myslíte si, že minulosť je za nami a treba ju nechať tak? My sa nazdávame, že sa občas treba pozrieť späť a pripomenúť si ju. Práve preto sme vám pripravili otázky, ktoré do života prinesú kus nostalgie.

Skúste poriadne popremýšľať, s čím ste sa kedysi hrávali i nad tým, čo patrilo k typickým módnym výstrelkom. I keď žijeme v modernej dobe, trendy minulých rokov sa vracajú s veľkou slávou a tak môžete dokonca aj porovnávať. Skúste šťastie v našom kvíze. Ak ho zodpoviete, budete vedieť, ako ste na tom so spomienkami z doby minulej.

Ako dobre si pamätáte RETRO časy v Československu? Otestujte sa v našom kvíze, ktorý nájdete TU: Aké vychytávky si pamätáte z RETRO čias?

V kvíze sa vám postupne zobrazí desať otázok. Ku každej máte na výber z troch možností, správna je, samozrejme, vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 15 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať v limite, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na Facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom. Prajeme veľa zábavy!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie