Milan Hanzel Magazín

Prečo je Ondrej Kandráč taký vysmiaty? Dôvodom je jeho POKLAD! FOTO

Uznávaný hudobník Ondrej Kandráč sa nedávno stal po tretíkrát otcom. Až teraz však svoju dcérku Máriu ukázal v celej svojej paráde.

Ilustračný obrázok k článku Prečo je Ondrej Kandráč taký vysmiaty? Dôvodom je jeho POKLAD! FOTO
6
Galéria
Zdroj: Instagram.com/kandrac.ondrej

Líder skupiny Kandráčovci sa po synovi Ondrejovi a dcére Emme dočkal tretieho prírastku.

Druhá dcéra

Manželka Erika mu na svet priviedla dcérku Máriu a šťastný pár to oznámil na sociálnej sieti. Malé klbko sa stalo okamžite stredobodom pozornosti. Hlavne však pyšného otecka Ondreja. „Pán nám dožičil tešiť sa z toho najväčšieho daru – ľudského života. Naša malá princezná sa volá Mária. Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli tento deň zvládnuť, na čele s tímom lekárov a sestričiek z Nemocnice Košice – Šaca. Veríme, že naše dievčatko bude robiť radosť nielen nám, ale aj vám,“ napísal vtedy Kandráč na Instagram.

Teší sa z nej

Samozrejme, že nechýbala ani fotka, lenže najnovšie sa hrdý „tatko“ pochválil novými fotkami. Na nich je už s novorodeniatka „veľká slečna“. „Naša malá Mária je pre nás darom na celý život. My sme jej do života dali dar, ktorý jej môže v prípade potreby pomôcť počas celého života – uchovanie pupočníkovej krvi a tkaniva pupočníka,“ uviedol najnovšie v príspevku Ondrej Kandráč.

Kolegovia s kočíkmi

Iste aj vy dobre poznáte zábavnú televíznu reláciu, ktorú Kandráč moderuje s kolegom Štefanom Skrúcaným. Okrem zábavy tam ide aj o spevácke umenie, ktoré dvojica vždy predvádza aj so svojimi hosťami. No, a práve dvojica Skrúcaný – Kandráč majú spoločné aj to, že obidvaja sa stali otcami. Skrúcanému priviedla na svet dcéru Ellu jeho partnerka Erika Judínyová len mesiac predtým ako odrodili „kandráčovci“.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie