TOS Magazín Lifestyle

Prekvapenie pre zákazníkov: McDonald's sa rozhodol zabŕdnuť do SVADOBNÉHO BIZNISU

Pre nečakaný podnikateľský krok sa rozhodli v McDonald´s. Zatiaľ len v jednej krajine, no ak prinesie úspech, nebude zrejme problém ho realizovať aj inde.

Ilustračný obrázok k článku Prekvapenie pre zákazníkov: McDonald's sa rozhodol zabŕdnuť do SVADOBNÉHO BIZNISU
Zdroj: Unsplash.com , Unsplash.com

Tým krokom je možnosť objednať si svadobný catering. Avšak ak by ste si chceli pohostenie pre pozvaných hostí objednať práve v McDonald's, museli by ste svadbu organizovať v Indonézii.

Základný svadobný set obsahuje 100 kuracích hamburgerov a 400 kuracích nugetiek. Podľa ďalších informácií na indonézskom instagramovom účte tohto fastfoodového reťazca, jeho cena je po prepočte na našu menu zhruba 200 eur.

Hranolky NIE

„K dispozícii sú rôzne ďalšie atraktívne možnosti balenia s minimálnou objednávkou 200 kusov. Môžete požiadať aj o stánok s občerstvením!“ uvádza McDonald's.

Ponuka pre svadby je však obmedzená a zďaleka si nemôžete vyskladať svoj svadobný balíček z hocičoho, čo bežne jedávate v McDonald's.

Jedna z potenciálnych zákazníčok sa napríklad pýtala na hranolky. "Hranolky nie sú dostupné v rámci svadobného balíčka. Môžete si vybrať iné položky, ako napríklad kuracie prsty či jablkový koláč,“ zareagovali z fastfoodu.

Narodeninové balíčky

Dostupné aktuálne nie sú ani svadby priamo v zariadeniach MDcDonald's, aj keď aj v tomto smere bola už pred niekoľkými rokmi zaznamenaná aktivita minimálne jednej pobočky v Hong Kongu.

„Mali by ste urobiť aj narodeninový balíček,“ napísala ďalšia užívateľka Instagramu a taktiež sa dočkala odpovede, pričom zástupcovia reťazca rýchleho občerstvenia ju informovali, že narodeninové balíčky už sú k dispozícii.

Foto: ilustračné

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM