Sobota 20. júl 2019 Iľja/Eliáš  19 °C
Futbal

ROZPIS zápasov jesennej časti: Fortuna liga v novom ročníku s nováčikom zo Serede

Únia ligových klubov sa pripravuje na nadchádzajúci ročník Fortuna ligy. V sezóne 2018/2019 sa na trávnikoch predstaví aj úplný nováčik.

Ilustračný obrázok k článku ROZPIS zápasov jesennej časti: Fortuna liga v novom ročníku s nováčikom zo Serede
Zdroj: TASR

Fortuna liga bude mať v sezóne 2018/2019 dvanásť účastníkov. Absolútnym nováčikom sa po postupe z II. ligy stal tím ŠKF Sereď. Prvé ligové kolo odštartuje zaujímavými meraniami síl už 21. júla. Nováčik sa predstaví na trávniku v Ružomberku, Žilina vycestuje do Michaloviec, majster z Trnavy sa predstaví v Senici. Podbrezová bude v prvom kole hostiť Dunajskú Stredu, Slovan zaháji sezónu na trávniku v Zlatých Moravciach a Nitra doma privíta Trenčín.

Jesenná časť prinesie dovedna 22 ligových kôl.

Rozpis jesennej časti Fortuna ligy 2018/2019:

1. kolo

21.07. 19:00 Michalovce – Žilina

21.07. 19:00 Ružomberok – Sereď

21.07. 19:00 Senica – Trnava

22.07. 19:00 Nitra – Trenčín

22.07. 19:00 Podbrezová – Dunajská Streda

22.07. 19:00 – Zlaté Moravce – Slovan Bratislava

2. kolo

28.07. 19:00 Dunajská Streda – Michalovce

28.07. 19:00 Sereď – Senica

28.07. 19:00 Slovan Bratislava – Podbrezová

28.07. 19:00 Trenčín – Ružomberok

28.07. 19:00 Trnava – Zlaté Moravce

28.07. 19:00 Žilina – Nitra

3. kolo

04.08. 19:00 Michalovce – Slovan Bratislava

04.08. 19:00 Nitra – Dunajská Streda

04.08. 19:00 Podbrezová – Trnava

04.08. 19:00 Ružomberok – Žilina

04.08. 19:00 Trenčín – Sereď

04.08. 19:00 Zlaté Moravce – Senica

4. kolo

11.08. 19:00 Dunajská Streda – Ružomberok

11.08. 19:00 Senica – Podbrezová

11.08. 19:00 Sereď – Zlaté Moravce

11.08. 19:00 Slovan Bratislava – Nitra

11.08. 19:00 Trnava – Michalovce

11.08. 19:00 Žilina – Trenčín

5. kolo

18.08. 19:00 Michalovce – Senica

18.08. 19:00 Nitra – Trnava

18.08. 19:00 Podbrezová – Zlaté Moravce

18.08. 19:00 Ružomberok – Slovan Bratislava

18.08. 19:00 Trenčín – Dunajská Streda

18.08. 19:00 Žilina – Sereď

6. kolo

25.08. 19:00 Dunajská Streda – Žilina

25.08. 19:00 Senica – Nitra

25.08. 19:00 Sereď – Podbrezová

25.08. 19:00 Slovan Bratislava – Trenčín

25.08. 19:00 Trnava – Ružomberok

25.08. 19:00 Zlaté Moravce – Michalovce

7. kolo

01.09. 19:00 Dunajská Streda – Sereď

01.09. 19:00 Michalovce – Podbrezová

01.09. 19:00 Nitra – Zlaté Moravce

01.09. 19:00 Ružomberok – Senica

01.09. 19:00 Trenčín – Trnava

01.09. 19:00 Žilina – Slovan Bratislava

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

8. kolo

15.09. 19:00 Podbrezová – Nitra

15.09. 19:00 Senica – Trenčín

15.09. 19:00 Sereď – Michalovce

15.09. 19:00 Slovan Bratislava – Dunajská Streda

15.09. 19:00 Trnava – Žilina

15.09. 19:00 Zlaté Moravce – Ružomberok

9. kolo

22.09. 19:00 Dunajská Streda – Trnava

22.09. 19:00 Nitra – Michalovce

22.09. 19:00 Ružomberok – Podbrezová

22.09. 19:00 Slovan Bratislava – Sereď

22.09. 19:00 Trenčín – Zlaté Moravce

22.09. 19:00 Žilina – Senica

10. kolo

29.09. 19:00 Michalovce – Ružomberok

29.09. 19:00 Podbrezová – Trenčín

29.09. 19:00 Senica – Dunajská Streda

29.09. 19:00 Sereď – Nitra

29.09. 19:00 Trnava – Slovan Bratislava

29.09. 19:00 Zlaté Moravce – Žilina

11. kolo

06.10. 17:00 Dunajská Streda – Zlaté Moravce

06.10. 17:00 Ružomberok – Nitra

06.10. 17:00 Slovan Bratislava – Senica

06.10. 17:00 Trenčín – Michalovce

06.10. 17:00 Trnava – Sereď

06.10. 17:00 Žilina – Podbrezová

12. kolo

20.10. 17:00 Dunajská Streda – Podbrezová

20.10. 17:00 Sereď – Ružomberok

20.10. 17:00 Slovan Bratislava – Zlaté Moravce

20.10. 17:00 Trenčín – Nitra

20.10. 17:00 Trnava – Senica

20.10. 17:00 Žilina – Michalovce

13. kolo

27.10. 17:00 Michalovce – Dunajská Streda

27.10. 17:00 Nitra – Žilina

27.10. 17:00 Podbrezová – Slovan Bratislava

27.10. 17:00 Ružomberok – Trenčín

27.10. 17:00 Senica – Sereď

27.10. 17:00 Zlaté Moravce – Trnava

14. kolo

03.11. 17:00 Dunajská Streda – Nitra

03.11. 17:00 Senica – Zlaté Moravce

03.11. 17:00 Sereď – Trenčín

03.11. 17:00 Slovan Bratislava – Michalovce

03.11. 17:00 Trnava – Podbrezová

03.11. 17:00 Žilina – Ružomberok

15. kolo

10.11. 17:00 Michalovce – Trnava

10.11. 17:00 Nitra – Slovan Bratislava

10.11. 17:00 Podbrezová – Senica

10.11. 17:00 Ružomberok – Dunajská Streda

10.11. 17:00 Trenčín – Žilina

10.11. 17:00 Zlaté Moravce – Sereď

16. kolo

24.11. 14:00 Dunajská Streda – Trenčín

24.11. 14:00 Senica – Michalovce

24.11. 14:00 Sereď – Žilina

24.11. 14:00 Slovan Bratislava – Ružomberok

24.11. 14:00 Trnava – Nitra

24.11. 14:00 Zlaté Moravce – Podbrezová

17. kolo

01.12. 14:00 Michalovce – Zlaté Moravce

01.12. 14:00 Nitra – Senica

01.12. 14:00 Podbrezová – Sereď

01.12. 14:00 Ružomberok – Trnava

01.12. 14:00 Trenčín – Slovan Bratislava

01.12. 14:00 Žilina – Dunajská Streda

18. kolo

08.12. 14:00 Podbrezová – Michalovce

08.12. 14:00 Senica – Ružomberok

08.12. 14:00 Sereď – Dunajská Streda

08.12. 14:00 Slovan Bratislava – Žilina

08.12. 14:00 Trnava – Trenčín

08.12. 14:00 Zlaté Moravce – Nitra

19. kolo

16.02. 14:00 Dunajská Streda – Slovan Bratislava

16.02. 14:00 Michalovce – Sereď

16.02. 14:00 Nitra – Podbrezová

16.02. 14:00 Ružomberok – Zlaté Moravce

16.02. 14:00 Trenčín – Senica

16.02. 14:00 Žilina – Trnava

20. kolo

23.02. 14:00 Michalovce – Nitra

23.02. 14:00 Podbrezová – Ružomberok

23.02. 14:00 Senica – Žilina

23.02. 14:00 Sereď – Slovan Bratislava

23.02. 14:00 Trnava – Dunajská Streda

23.02. 14:00 Zlaté Moravce – Trenčín

21. kolo

02.03. 14:00 Dunajská Streda – Senica

02.03. 14:00 Nitra – Sereď

02.03. 14:00 Ružomberok – Michalovce

02.03. 14:00 Slovan Bratislava – Trnava

02.03. 14:00 Trenčín – Podbrezová

02.03. 14:00 Žilina – Zlaté Moravce

22. kolo

09.03. 14:00 Michalovce – Trenčín

09.03. 14:00 Nitra – Ružomberok

09.03. 14:00 Podbrezová – Žilina

09.03. 14:00 Senica – Slovan Bratislava

09.03. 14:00 Sereď – Trnava

09.03. 14:00 Zlaté Moravce – Dunajská Streda

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk