han Šport Ostatné športy

Ruský krasokorčuliar Pľuščenko poslal tvrdý odkaz hejterom: Neležte na gauči, ale makajte!

Ten sa s nimi nepáral! Reč je o ruskom slávnom krasokorčuliarovi Jevgenij Pľuščenkovi, ktorý sa pochválil novým autom a kritikov hneď schladil.

Ilustračný obrázok k článku Ruský krasokorčuliar Pľuščenko poslal tvrdý odkaz hejterom: Neležte na gauči, ale makajte!
Zdroj: instagram

Slávny krasokorčuliar je olympijským víťazom a niekoľkonásobným majstrom sveta a Európy. V Rusku je mimoriadne obľúbený, ale aj nenávidený.

Leží im v žalúdku

Jevgenij si počas kariéry zarobil poriadny balík, no dokázal toho neúrekom. Jeho majetok sa najnovšie rozrástol o luxusný športiak, ktorým sa pochválil na sociálnej sieti. Okamžite to vyvolalo rozruch. Niektorí totiž nemôžu prekusnúť, že sa chváli ďalším drahým autom.

Odkaz kritikom

Tmavé Porsche ho vyšlo na približne 200-tisíc eur, čo je však pre Pľuščenka len malá čiastka. Okamžite potom, ako svoje fáro zverejnil, pridal aj štipľavý odkaz všetkým hejterom. „Tak to je priatelia. Dajte sa na šport, tvrde makjte, vyhrávajte súťaže a budete majstri. Alebo v hociktorom odvetví. Musíte iba pracovať, pracovať a nehádať sa, nič si nenahovárať a len sa váľať na gauči a priberať, ako to niektorí robia.Dajte do toho, čo robíte všetko, a budete mať všetko,“ povedal ruský športovec vo videu.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM