Peter Klimant Od vás

Šimon sa môže pochváliť veľkým fotoúlovkom: Počas búrky zachytil blesk v plnej paráde, pozrite si to!

Záber, o akom sníva každý amatérsky fotograf. Šimonovi zo Žitavian sa podarilo spraviť naozaj parádnu fotku. Počas včerajšej búrky zachytil blesk v celej svojej paráde. Pozrite si to!

Ilustračný obrázok k článku Šimon sa môže pochváliť veľkým fotoúlovkom: Počas búrky zachytil blesk v plnej paráde, pozrite si to!
Zdroj: Dnes24.sk

V pondelok poobede sa našim okresom prehnala letná búrka, ktorá so sebou priniesla, tak ako sa na letnú hrmavicu patrí, i kopec bleskov. Sen každého milovníka fotografovania je zachytiť blesk v celej svojej paráde. Presne to sa podarilo Šimonovi Gajdošovi zo Žitavian, ktorý urobil počas včerajšej búrky naozaj parádny záber.

„O 16:00 hodine som išiel od kamaráta domov a cestou ma zastihla búrka. Keď som sa išiel schovať do obchodu, pokúsil som sa odfotiť blesk a myslím, že záber sa celkom vydaril,“ povedal Šimon.

Nám neostáva nič iné, iba plne súhlasiť. Fotka sa naozaj vydarila. Máte aj vy nejaké zaujímavé zábery búrky alebo iných prírodných úkazov? Neváhajte a pochváľte sa nimi. Pošlite nám ich na adresu klimant@global24.sk.

Fotografiu blesku od Šimona Gajdoša si môžete pozrieť v našej priloženej fotogalérii.

Čítajte tiež:

Romantika nad Moravcami, ktorú musíte vidieť: Modrý Mesiac sa podarilo zachytiť naozaj parádne!

Blesk nad Žitavanmi: Parádny záber Šimona Gajdoša
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM