han Šport Ostatné športy

TAJOMSTVO slabých výkonov Fialkovej odhalené: Môžu za to "dozvuky" koronavírusu?

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková v novej sezóne výrazne zaostáva za svojimi výkonmi z minulých rokov. Podľa jej slov za to môže pandémia.

Ilustračný obrázok k článku TAJOMSTVO slabých výkonov Fialkovej odhalené: Môžu za to "dozvuky" koronavírusu?
Zdroj: TASR/Michal Svítok

Samozrejme, že slovenský fanúšik je hladný po úspechoch našich športovcov, hlavne keď napríklad taká lyžiarka Petra Vlhová úraduje vo Svetovom pohári. Zvyknutí sme boli aj na skvelé vystúpenia našich biatlonistiek. Tým to však teraz nejde.

Kameň úrazu?

Nová sezóna odštartovala aj napriek problémom okolo pandémie. Lenže, sestry Fialkové, Paulína a Ivona v úvodných dvoch kolách Svetového pohára na štartovacej listine chýbali. Dôvodom boli pozitívne testy na COVID-19. Po tom, čo sa vrátili do biatlonového kolotoča, však veľa vody nenamútili. Staršia Paulína dokonca ešte ani raz nebodovala, čo znamená, že ani raz sa nezmestila do päťdesiatky najlepších pretekárok.

„Drahí priatelia a športoví fanúšikovia, moje zdravotné problémy spôsobené novembrovým Covid-om stále pretrvávajú. Je potrebné absolvovať dodatočné vyšetrenia, a preto sa ďalšieho kola svetového pohára v Oberhofe nezúčastním. Zdravie je teraz na prvom mieste!“ napísala Paja ako biatlonistku prezývajú, na Facebooku.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Udalosti na Slovensku

Drahí priatelia a športoví fanúšikovia, moje zdravotné problémy spôsobené novembrovým Covid-om stalé pretrvávajú. Je...

Posted by Paulína Fialková on Monday, January 11, 2021
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM