Milan Hanzel Šport Hokej

To musíte vidieť: Hokejista Tatar ponúkol parádny recept na karanténu! FOTO

Ani slovenský hokejista Tomáš Tatar nie je v súčasnosti výnimkou a musí byť doma zavretý. Ako on bojuje v Montreale s nudou?

Ilustračný obrázok k článku To musíte vidieť: Hokejista Tatar ponúkol parádny recept na karanténu! FOTO
Zdroj: instagram

Zámorská NHL je takisto už nejaký ten deň prerušená, takže hráči čakajú vo svojich príbytkoch, ako sa situácia vyvinie. Platí to aj o Tomášovi Tatarovi z kanadského klubu Montreal Canadiens.

Sezóna na jednotku

Práve dubnický odchovanec má tú smolu, že aktuálny ročník je pre neho po bodovej stránke najvydarenejší. Kým doteraz bolo jeho bodové maximum bol 58 bodov, ktoré dosiahol vlani, no potreboval na to 80 duelov. Lenže, v tomto ročníku nastúpil na 69 zápasov a na konte mal bodov 61! Teraz je vo svojom dome v Montreale zavretý aj s priateľkou.

Čo porába doma?

Aj keď útočník v decembri oslávi okrúhle 30.narodeniny, nemá problém si zahrať na počítačovej konzole. Áno, presne tak. Jeho denný režim nepozostáva len z cvičenia, ale aj z hrania hier! „Pre všetkých fundovaných trénerov na instagrame,“ napísal Tomáš ku vtipnému videu, ktoré dal práve na túto sociálnu sieť. K tomu dodal aj popis: „3 série po 20 opakovaní.“ Na ruky si dal posilňovaciu gumu a v jednej ruke držal ovládač ku konzole.

Obrázok ako Tomáš relaxuje, NÁJDETE v GALÉRII!

Tatar v karanténe
5
Galéria
View this post on Instagram

MTL 📍

A post shared by Tomas Tatar (trto90) (@tomastatar90) on

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie