Jakub Forgács Hokej

Tréner Chudý o smrti Miroslava Hlinku (†42): Počas rozhovoru písal listy na rozlúčku a ja som to nevedel

Nečakaná smrť bývalého hokejistu a asistenta trénera banskobystrických baranov otriasla ľuďmi. V šoku bol aj hlavný tréner Miroslav Chudý, keď zistil, že ešte pár hodín pred smrťou Miro písal listy na rozlúčku a on bol pri tom.

Ilustračný obrázok k článku Tréner Chudý o smrti Miroslava Hlinku (†42): Počas rozhovoru písal listy na rozlúčku a ja som to nevedel
Zdroj: TASR

Bývalý slovenský hokejista Miroslav Hlinka, ktorý v nedeľu spáchal samovraždu , zanechal po sebe listy na rozlúčku. Hlinka sa obesil na balkóne bytu, v ktorom prechodne žil popri vykonávaní funkcie asistenta hlavného kormidelníka extraligového klubu HC'05 Banská Bystrica. Práve jeho trénerský kolega a šéf bystrickej striedačky Miroslav Chudý s ním bol v kontakte ešte niekoľko hodín pred tým, ako spáchal samovraždu. Počas spoločného rozhovoru písal Hlinka listy na rozlúčku.

„Sme sa ešte bavili, ako pripravíme tréning. On si tam niečo písal, som sa ho pýtal čo a on že rieši niečo s právnikom. To písal práve listy na rozlúčku a ja som to nevedel,“ uviedol v reportáži TV Markíza Chudý. Práve on našiel mŕtveho Miroslava Hlinku so slučkou okolo krku na dverách balkóna.

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie