ELA Magazín Lifestyle

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Koho najviac potrápia financie?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu od 24. do 30. júna?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Koho najviac potrápia financie?
Zdroj: pixabay.com

BARAN

Čaká vás fantastický pracovný týždeň. Podarí sa vám presadzovať vaše podnety, názory budú vypočuté a stretnú sa s pochopením. Ak už dlhšie premýšľate nad tým, že by ste svojím nadriadeným predostreli svoje návrhy na zlepšenia alebo o nich sami rozhodujete, choďte do toho. Je to o to lepšie, že sa vďaka fungujúcim vzťahom a dobrému osobnému životu môžete sústrediť na prácu. Víkend si však vyhraďte pre partnera a buďte milí. Hlavne v sobotu, kedy hrozia škriepky.

BÝK

V práci sa vám darí. Všetko ide veľmi fajn. Je síce pravda, že hlavne v druhej polovici týždňa budete vďaka priaznivému pracovnému prostrediu premýšľať nad svojím finančným ohodnotením a budete ho chcieť zlepšiť, ale toto obdobie na to nie je veľmi vhodné. Počkajte chvíľu, kým sa o tom so svojím nadriadeným budete rozprávať. Venujte sa viac súkromnému životu. V láske sa vám darí a energia, ktorú vzťahu venujete v tomto období, sa vám vráti.

BLÍŽENCI

Máte obrovské množstvo entuziazmu a chuti do práce. Darí sa vám a o to viac vás to motivuje k stále lepším a lepším pracovným výkonom. Jediné, čo vás trápi, je niekto, kto vám neustále kladie polená pod nohy a kalí vám vašu radosť. Nenechajte sa znechutiť, zvládnete to. Podobne to máte aj v osobnom živote. Nenechajte sa premôcť vlastným pocitom, že niečo nie je v poriadku. Zapracujte na vzťahu a uvidíte, že všetko je iba váš pocit, ktorý sa nezakladá na pravde.

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM