ELA Magazín Lifestyle

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Ktorými znameniami bude lomcovať VÁŠEŇ?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu od 17. do 23. júna?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Ktorými znameniami bude lomcovať VÁŠEŇ?
Zdroj: pixabay.com

Baran

Ani v tomto pracovnom týždni nebudete mať dôvod na nejakú radosť, pretože naďalej sa zaoberáte problémami presvedčiť nadriadených, aby vás podporili pri vašich snahách zrealizovať nové plány. Nepoteší vás ani to, že ste finančne nedocenený a predsa cez tieto všetky starosti si dokážete udržať relatívne dobrú a optimistickú náladu. V citovej oblasti života máte vo štvrtok podporu vesmíru. Mali by ste si v tento deň nájsť čas pre vaše polovičky. Predídete tak hádkam v sobotu.

Býk

Máte pred sebou veľmi príjemný, pohodový a úspešný pracovný týždeň. Daria sa vám všetky naplánované úlohy z čoho máte radosť. Tešiť vás bude aj to, že si vaše dobré výsledky všimli aj vaši nadriadení, u ktorých si získate uznanie. Aj v súkromnej oblasti máte pred sebou pekné dni, ktoré si budete užívať spoločne s vašimi blízkymi. Zvlášť v piatok a v sobotu by ste si s partnermi mali dopriať viac romantiky, ale aj telesných aktivít v súkromí.

Blíženci

Napriek dobrej fyzickej aj duševnej kondícii a chuti do práce to máte v zamestnaní náročné. A keďže patríte k temperamentným znameniam, tento stav, že sa nemôžete presadiť, ťažko znášate. Za to v súkromí sa vám už počas pondelka a utorka darí v oblasti lásky, vzťahov, či už trvalých, alebo nových, ale je možné, že túto príležitosť nebudete vedieť využiť, lebo máte myseľ stále zahltenú problémami z práce.

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Súvisiace články

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM