ELA Správy Rôzne

Východniarka z Košického kraja si prišla pre výhru takmer 5 miliónov: Prezradila ZAUJÍMAVOSŤ!

Prvý miliónový jackpot v tomto roku, ktorý padol v nedeľu 10. marca v číselnej lotérii LOTO, už pozná svoju majiteľku.

Ilustračný obrázok k článku Východniarka z Košického kraja si prišla pre výhru takmer 5 miliónov: Prezradila ZAUJÍMAVOSŤ!
Zdroj: pixabay.com

Hovorí sa, že trpezlivosť ruže prináša. A to doslova! Šťastná východniarka, ktorá je milionárkou vďaka rozprávkovému jackpotu 4 804 824 eur, pravidelne tipuje už 7 rokov. Rozprávková suma je jej prvou peňažnou výhrou v jej živote.

Nielen pravidelnosť, ale aj vytrvalosť a trpezlivosť boli odmenené a šťastná výherkyňa sa zaradí k 66 hráčom ktorí sa stali milionármi vďaka hre LOTO.

Výherkyňa uzavrela stávku v Košickom kraji na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS, kde, ako uvádza, tipuje najčastejšie. Výber výherných čísiel nechala na náhodu, presnejšie, zvolila si možnosť Rýchlej stávky, ktorú spoločnosť TIPOS ponúka od septembra minulého roka.

Pre šťastnú výherkyňu teda nešlo o čísla so špeciálnym významom, no významnú zmenu v jej živote určite prinesú.

Ako uviedla pre spoločnosť TIPOS, zatiaľ ešte netuší, ako s výhrou naloží, no šťastie plánuje pokúšať aj naďalej a v tipovaní je odhodlaná pokračovať.

„V spoločnosti TIPOS sme ako najväčší podporovatelia športu hrdí nielen na úspechy našich športovcov, ale tešíme sa aj z víťazstiev všetkých hráčov našich lotérií. Odovzdať miliónovú výhru s vedomím, že niekomu zmení život, je pre nás radosťou. Výherkyni srdečne gratulujem a prajem, aby si výhru užila v zdraví,“ vyslovil generálny riaditeľ spoločnosti Peter Deďo.

Ilustračné foto

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM