Milan Hanzel Šport Tenis

Tehotná Cibulková si dopriala luxusný darček: Aha, kto sa z toho fára išiel po.rať?!

Užíva si život plnými dúškami! Bývalá tenistka Dominika Cibulková sa čoskoro stane prvý raz mamou. No, a počas tehotenstva si vie dopriať aj niečo pekné!

Ilustračný obrázok k článku Tehotná Cibulková si dopriala luxusný darček: Aha, kto sa z toho fára išiel po.rať?!
7
Galéria
Zdroj: instagram

Dominika sa v novembri rozhodla, že ukončí svoju bohatú kariéru profesionálnej tenistky a šuškalo sa, že je tehotná. To neskôr spoločne s manželom Michalom aj potvrdili.

Má aj meno pre dieťatko

Cibulková je známa tým, že šíri okolo seba úsmev a radosť. Občas jej však vykĺzne z úst aj to, čo by nemalo. Tak sa verejnosť mohla dozvedieť o tom, že bábätko bude chlapček a nie dievčatko, a takisto prezradila aj meno. Stalo sa tak v instagramovom príbehu, kde pár pripravoval potomkovi izbu a tam napísala Dominika meno Jakub.

Vie si užívať

Niekdajšia štvrtá hráčka sveta si potrpí na dobré a občas aj luxusné veci. Bodaj by aj nie, keď si tvrdou drinou dokázala na okruhu WTA zarobiť takmer štrnásť miliónov dolárov. Spolu s manželom bývajú v Bratislave a počas čakania na to, kedy sa stanú rodičmi, si spravili radosť.

Čierne fáro

Domča a Michal sa teda vybrali do predajne drahých a luxusných automobilov a jeden kúsok si zadovážili. „Stalo sa. Môj manžel potrebuje nové pohodlné auto pre seba aj bábätko. Netreba mi hovoriť dvakrát,“ napísala tridsaťročná budúca mamička na svojom instagrame a pridala aj záber na čierne Bentley, ktorý zdobila červená stuha.

Vtipné reakcie

Okamžite si za ten príspevok vyslúžila Dominika plno „lajkov“ a aj komentárov. Srdiečka jej napríklad dali mnohé ešte aktívne tenistky ako Nemka Sabine Lisická či Maďarka Timea Babošová. Zaujímavý a vtipný komentár však dal zabávač Andrej Bičan: „Ja sa po.erem!“ svieti na instagrame Cibulkovej. Tá hneď odpovedala: „Aj ja, neboj!“ Bičan následne humorne dodal: „Keď ukončím kariéru, budem ti robiť šoféra.“

View this post on Instagram

And what is your favourite homewear?🥰🥰🥰

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM