Milan Hanzel Šport Tenis

Cibulková ukázala fotku z domácej karantény: Dominika, nie je to už priveľa? FOTO

Každý trávi teraz doma viac času ako obvykle a športovci, aj tí bývalí, nie sú výnimky. Patrí k nim aj niekdajšia tenistka Dominika Cibulková.

Ilustračný obrázok k článku Cibulková ukázala fotku z domácej karantény: Dominika, nie je to už priveľa? FOTO
13
Galéria
Zdroj: Facebook

Bývalú špičkovú tenistku zastihlo tehotenstvo v čase, kedy svetom zúri epidémia koronavírusu. Aj ona je príkladom a zbytočne sa mimo domova nezdržuje.

Zásobuje sociálne siete

Rodáčka z Piešťan žijúca už roky v Bratislave je známa tým, že si udržuje neustály kontakt s fanúšikmi. Ako počas kariéry, tak aj po nej „vešia“ na sociálne siete množstvo pocitov, obrázkov alebo videí. Naposledy sa na instagrame prezentovala bruškom, ktorým sa takisto netají.

Bruško s domácim miláčikom

Dominika s manželom Michalom Navarom netrpezlivo očakávajú príchod vytúženého dieťatka a na jej rastúcom brušku je vidno, že už do pôrodu nezostáva dlho. Len niekoľko týždňov. Aj s týmto sa Domča ako ju familiárne prezývajú, podelila s okolitým svetom. Pre tridsaťročnú blondínku to nie je nič nekalé, ale množstvo komentárov pod jej príspevkami dáva na vedomie, že nie každému sa to pozdáva. „Už sa teším na tie komentáre,“ napísala jedna z komentujúcich.

Podporuje boj

Cibulková sa správa vzorne a vyzýva ostatných, aby zostali doma a von chodili len, keď musia ísť do obchodu, lekárne, práce alebo so psíkmi. „Zostaňte doma,“ píše Dominika a už predtým pridala aj takéto odporúčanie: „V týchto mesiacoch ako viete, čakám narodenie svojho prvého dieťatka. S obavami a úzkosťou sledujem ako sa vyvíja situácia s koronavírusom po celom svete! Doslova hltám každú správu o počte nakazených i obetí tejto nákazy. A potom vidím zábery ľudí, ktorí si myslia, že to všetko je len akási hra, ktorá sa ich netýka! Bohužiaľ, svojou nezodpovednosťou ohrozujú nielen seba, ale predovšetkým tých, ktorí nasadzujú svoje životy a zachraňujú nás všetkých! Prosím vás, zostaňte v prísnej 14-dňovej karanténe! Buďte zodpovední voči svojim blízkych, známym, neznámym i sebe.“

Páči sa vám Cibulkovej odhalené bruško?

Fúj! 24.5%
Je krásne 8.2%
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie