Aktualizované han Krimi

POPLACH na rušnej ulici v Bratislave: Pred policajným prezídiom zasahuje pyrotechnik!

Môže za to opustený kufor! Poriadne rušné ráno majú v Bratislave na Račianskej ulici, ktorá je uzavretá. Na mieste sú aj špecialisti. Čo sa stalo?

Ilustračný obrázok k článku POPLACH na rušnej ulici v Bratislave: Pred policajným prezídiom zasahuje pyrotechnik!
Zdroj: Dnes24.sk

Ako informuje portál TV JOJ, rušná ulica hneď vedľa policajného prezídia je uzavretá. „Zatarasili ju policajné autá. Dôvodom uzávery je neznámy červený kufor,“ píše spomínaná webová stránka noviny.sk.

Ako uvádza portál, cesta do centra mesta je neprejazdná a v akcii sú hasiči a pyrotechnici. „Vedľa policajného prezídia je opustený červený kufor. Momentálne sa čaká na psovodov,“ informuje redaktor TV JOJ Dárius Haraksin.

Na miesto mal doraziť pyrotechnik. „Ak príde na to, že v kufri sa nenachádza nič podozrivé, policajti pristúpia k ďalším úkonom,“ píšu noviny.sk.

Obmedzená doprava aj MHD

V súčasnosti je z bezpečnostných dôvodov obmedzená premávka v úseku od Račianskeho mýta po križovatku s ulicou Jarošova.

Dopravný podnik Bratislava upozorňuje cestujúcich bratislavskou MHD, že pre uzáveru Račianskej, v úseku Račianske mýto – Pionierska, je prerušená premávka električiek linky 3 medzi Blumentálom a Depom Krasňany.

V úseku nasadil dopravca náhradnú autobusovú dopravu X3. „Premáva po trase Blumentál, Šancová (zastávka Račianske mýto smer Trnavské mýto), Vajnorská, Kutuzovova, Kukučínova, Jarošova a Račianska,“ uviedol podnik. V opačnom smere premáva náhradná doprava z Račianskej cez Jarošovu, Vajnorskú, Krížnu, Legionársku na Mýtnu a Blumentál.

V okolí Račianskej sa pre policajnú uzáveru cesty začali tvoriť kolóny v oblasti Račianskeho a Trnavského mýta.


FOTO: ilustračné

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Ďalšie zaujímavosti, novinky a správy z regiónov klikajte na: Bratislava24, Trnava24, Nitra24, Trenčín24, Bystrica24, Košice24, Poprad24, Prešov24, Žiar24, Považská24, Rožňava24, Michalovce24, Žilina24.

Ďalšie aktuálne témy

Dopravu na Račianskej ulici obmedzili, našiel sa podozrivý predmet
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM