red . Zo Slovenska

Rapera Majselfa zatkla polícia pre marihuanu: Nie som žiadny FEŤÁK, užívam ju na bolesť

Rapera Majselfa v piatok nadránom zastavila polícia a našla u neho malé množstvo marihuany. Po vypočutí ho prepustili.

Ilustračný obrázok k článku Rapera Majselfa zatkla polícia pre marihuanu: Nie som žiadny FEŤÁK, užívam ju na bolesť
Zdroj: Instagram.com/majself_neptun

V piatok nadránom muži zákona zastavili známeho slovenského rapera Majselfa. Našli u neho malé množstvo marihuany, a tak ho zatkli. Po vypočutí ho ale prepustili. Informuje o tom portál news.rukahore.sk. Prípad budú policajti ďalej vyšetrovať.

Mal pri sebe marihuanu

„Dnes krátko po 01:30 hod. bol zastavený 35-ročný muž hliadkou Pohotovostnej motorizovanej jednotky a podrobený kontrole. Počas nej uviedol, že je užívateľom marihuany a dobrovoľne hliadke odovzdal plastovú nádobu s obsahom marihuany. V súčasnosti sa vykonávajú procesné úkony,“ uviedol bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

Rapera celá situácia veľmi mrzí, najmä kvôli rodine a fanúšikom. Polícii povedal, že marihuanu užíva na bolesti, ktoré mu spôsobuje Crohnova choroba. Uznal ale, že z trestnoprávneho hľadiska urobil chybu a uvedomuje si, že marihuana patrí podľa slovenských zákonov medzi zakázané látky.

„Bol by som nerád, keby sa celá situácia interpretovala nesprávne, pretože nie som žiadny drogový dealer, nie som žiadny kriminálnik, ani žiadny feťák. Cannabis, ktorý som užil, som užil kvôli terapeutickým účinkom na Crohnovu chorobu, s ktorou bojujem už tri a pol roka a účinky cannabisu na potláčanie určitých symptómov Crohnovej choroby a iných IBD ochorení, sú nepopierateľné,“ povedal pre news.rukahore.sk.

Prípad budú policajti ďalej vyšetrovať.

Prečítajte si aj

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM