han Šport Ostatné športy

Sagan sa vyfešákoval za tenoristu: Ale predtým ukázal tetovania v SPRCHE! VIDEO

Slovenský cyklista Peter Sagan propaguje preteky Giro d´Italia na jednotku. Najnovšie sa vo videu ukázal ako sólista, no najprv sa osprchoval.

Ilustračný obrázok k článku Sagan sa vyfešákoval za tenoristu: Ale predtým ukázal tetovania v SPRCHE! VIDEO
7
Galéria

To, že žilinský rodák má v októbri v pláne absolvovať po prvý raz slávne preteky Giro d´Italia, je už známe. Rovnako aj to, že je tvárou kampane prestížneho podujatia. Vďaka tomu účinkuje v reklamných videách, kde strieda profesie ako na bežiacom páse.

Čo už všetko stvárnil?

Peter si už počas propagácie stihol vyskúšať úlohu historika, o čom sme písali TU. Takisto sme vás informovali o tom, keď bol krajčír. Bol už aj kuchár, no teraz zabrdol do inej sféry.

Tenorista a sólista

Taliansko je známe aj ako rodisko operných spevákov, preto sa Sagan podujal aj na túto rolu. Video sa začína tak, že si trojnásobný majster sveta vyzlečie cyklistické oblečenie a vlezie do sprchy. Tam sa poriadne „namydlí“ a vhupne do štýlového obleku a vyberie sa do divadla, kde sa postaví na javisko. V pozadí znie operný hlas, ktorý však nie je Petrov. Ale aj tak, palec hore sa ďalšie herecké predstavenie na jednotku.

„Ak chcete byť tenoristom, musíte veľa spievať, dokonca aj v sprche,“ napísal jazdec nemeckého tímu na svojom Instagrame.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM