TOS Zo zahraničia

Súperenie dvoch excentrických miliardárov je čoraz bizarnejšie. Musk: Zmerajme si penisy!

Najprv výzva na súboj v klietke a teraz na porovnanie si penisov. Padajú dokonca otázky, či niekto nehekol účet Elona Muska na Twitteri.

Ilustračný obrázok k článku Súperenie dvoch excentrických miliardárov je čoraz bizarnejšie. Musk: Zmerajme si penisy!
Zdroj: TASR/AP , TASR/AP Photo/Manu Fernandez, Stephan Savoia , Pixabay.com

Nie je to tak dávno, čo multimiliardár a majiteľ sociálnej siete Twitter vyzval svojho technologického rivala na zápas v klietke. Mark Zuckerberg, šéf Facebooku resp. spoločnosti Meta, výzvu prijal a odpísal mu, aby poslal lokalitu. „Vegas Octagon,“ zareagoval Musk.

Tragikomédia

Súboj naozaj vyzerá reálne, keďže Musk už v mladosti zabŕdol do bojových športov a Zuckerberg sa počas pandémie vo veľkom začal venovať brazílskemu jiu-jitsu.

Medzitým Meta spustila svoju novú aplikáciu pre krátke príspevky Threads. Tá je zatiaľ dostupná len v niektorých kútoch sveta, na Slovensku ešte nie. Každopádne, má sa stať priamou konkurenciou pre Twitter a zdá sa, že Muska, aj keď tento krok bol dlhšie očakávaný, to ešte viac naštartovalo.

A zašlo to až tak ďaleko, že nedávno na Twitteri navrhol Zuckerbergovi bizarnú súťaž. Vyzval ho, aby si porovnali dĺžku penisov a pripojil emoji pravítka.

Článok pokračuje pod fotografiou.

Myslí to vážne?

Elon Musk sa už v minulosti vyjadril, že nie je dobrý nápad tweetovať o tretej ráno. Či je práve to kameňom úrazu alebo ho baví šokovať verejnosť alebo to myslí naozaj úprimne vážne, ťažko povedať.

Podľa reakcií užívateľov tejto sociálnej siete to však už poriadne preháňa. „Človeče, tak toto by si už mal radšej vymazať.“

„Je šialené, čo sa tu deje. Podľa mňa bol Elonov účet heknutý.“ „Elon sa rozhodol urobiť zo Zuckerberga, jednej z najnenávide­nejších osôb na svete, sympatického chlapa.“

Elon Musk je v súčasnosti považovaný za najbohatšieho človeka na svete s majetkom 245 miliárd amerických dolárov, Zuckerbergovi odhadujú 103 miliárd. Títo dvaja boháči sa nikdy nemali v láske, no ich spory sa v posledných týždňoch vyostrujú.

Titulné foto: archívne

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM