Milan Hanzel Šport Futbal

Československá LÁSKA: Futbalista Hancko sa zamiloval do tenisovej krásky! FOTO

Dlho nebol sám! Slovenský futbalový reprezentant Dávid Hancko (22) sa len nedávno rozišiel s nádhernou misskou a už má za ňu náhradu.

Ilustračný obrázok k článku Československá LÁSKA: Futbalista Hancko sa zamiloval do tenisovej krásky! FOTO
Zdroj: TASR

Talentovaný obranca sa postupne stáva stálym členom zostavy národného tímu a medzi opory patrí aj v slávnom českom klube, Sparta Praha. Tam prestúpil v lete z talianskej Fiorentíny.

Nevydržalo im to spolu

České médiá píšu o rodákovi z Prievidze ako o veľkom elegánovi a ospevovali aj jeho expriateľku, Miss Universe 2019 Lauru Longauerovú. Tá svojou krásou očarila azda každé mužské oko a Dávid bol do nej po uši zamilovaný. Aj do ich vzťahu však prišla kríza a mladý párik sa po ôsmych mesiacoch rozišiel. Stalo sa tak niekedy na prelome rokov 2019 – 2020.

Znovu je v tom

Hancko pôsobí ako veľký sympaťák, tak bolo len otázkou času, kedy sa po jeho boku objaví nejaká žena. Netrvalo dlho a stalo sa to aj skutočnosťou. Málokto však tušil, že začne randiť s českou tenistkou Kristýnou Plíškovou. Okrem toho, že má o päť rokov viac, je aj špičkovou hráčkou na okruhu WTA. Aktuálne jej patrí 68. priečka a je dvojičkou Karolíny Plíškovej, ktorá je svetovou trojkou.

Prejavujú si lásku

Vraví sa, že v začiatkoch vzťahu to medzi partnermi najviac iskrí a potvrdzuje to aj Dávid s Kristýnou. Počas koncertu juhoamerického speváka Malumu napísala Plíšková na sociálnej sieti toto: „Maluma bejby, s mojím bejby.“ Myslela tým Hancka, ktorého aj na instagrame „označila“.

Venoval jej gól

Činil sa aj slovenský futbalista, ktorý strelil cez týždeň za Spartu Praha gól a na instagrame ho venoval Kristýne. „Pre moju lásku,“ uviedol Dávid v príbehu a „otagoval“ Plíškovú.

Futbalista Hancko a tenistka Plíšková
16
Galéria
Zdroj: TASR
View this post on Instagram

Bye sun☀️

A post shared by Kristyna Pliskova (@kristynapliskova) on

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie