Monika Hanigovská Magazín

Triky kaderníkov, ako opticky ZOŠTÍHLIŤ tvár: Toto sú ÚČESY, ktoré si zamilujete

Upravte jedálniček, doprajte si viac pohybu a skúste pozmeniť účes. Tvár bude pôsobiť sviežejšie a menej objemne.

Ilustračný obrázok k článku Triky kaderníkov, ako opticky ZOŠTÍHLIŤ tvár: Toto sú ÚČESY, ktoré si zamilujete
7
Galéria

Chcete, aby vaša tvár pôsobila štíhlejšie? Pozrite sa na triky kaderníkov a doprajte si sviežejší look. Stačí zmeniť účes. Ako na to?

1) Dlhšia ofina na dve strany

Ak máte dlhšie vlasy a nechcete sa ich vzdať, skúste „ofinku na dve strany.“ Stajlujte ju do bokov. „Či už sú vaše vlasy rovné alebo veľmi kučeravé, zamilujete si sexy ofinu, ktorá jemne orámuje tvár a dodáva okrúhlemu typu, tú správnu štruktúru. Ofina vyzerá skutočne skvele na rôznych vlasoch,“ radí portál Hair. Ak sa vám vlasy prirodzene vlnia, skúste zvýrazniť svoju prirodzenú textúru prípravkami na kučeravenie. Hriva bude nadýchaná.

2) Kontúrovanie vlasov

Ostaňme ešte chvíľu pri dlhých vlasoch. Kontúrovaním tváre pomocou make-upu dokážete zvýrazniť prednosti a potlačiť nedostatky. Vedeli ste, že niečo podobné môžete docieliť aj pomocou vašej korunky krásy?

Skúsený vlasový kolorista používa svetlé a tmavé odtiene. Ako to vyzerá v praxi? „Zosvetlí konce vlasov okolo tváre a po stranách ponechá tmavšie odtiene,“ opisuje portál Hair.

Aké ďalšie účesy vám opticky zúžia tvár? Na svoje si prídu milovníčky krátkych aj dlhších vlasov. Prečítate si na druhej strane.

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM