red . Magazín

TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa Valiky: Komu prinesú hviezdy iskru v láske a komu bohaté zisky?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu v týždni od 11. - 17. októbra?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa Valiky: Komu prinesú hviezdy iskru v láske a komu bohaté zisky?
Zdroj: unsplash.com / CC0 1.0

Strelec

Prvá polovica tohto pracovného týždňa vám prináša úspechy v každej vašej aktivite. Naopak, druhá bude plná nervozity a napätia, pretože sa dozviete, že sa chystajú zmeny a nie je vylúčené, že sa budú týkať aj niektorých vašich blízkych spolupracovníkov. Váš osobný život bude v priebehu týchto dní hlavne o láske či už v stálych a stabilných vzťahoch, alebo v začínajúcich. Láska sa nevyhne ani vám nezadaným.

Kozorožec

Neúspechy v pracovnej oblasti vášho života sa vás budú držať aj v tomto týždni a vy ste už z toho oprávnene nešťastný, nervózny a nespokojný. Aj keby ste sa snažili ako najlepšie dokážete, nič na tom nezmeníte. Išli by ste doslova hlavou proti múru. Vydržte! Ešteže v súkromí, v rodinnom a partnerskom spolužití bude počas týchto dní všetko v poriadku. No je viac ako pravdepodobné, že si to nedokážete uvedomiť, lebo stále myslíte na robotu.

Vodnár

Ste vystresovaný, nervózny a nesústredený, lebo sa vám v zamestnaní nedarí v ničom tak, ako si to predstavujete, a to vás ešte viac dostáva do celkovej pochmúrnej nálady. Nezostáva vám nič iné, len sa obrniť trpezlivosťou. Skúste sa zamerať na váš rodinný a partnerský život. V týchto oblastiach vášho života máte pred sebou pokoj, pohodu a príjemnú atmosféru v kruhu vašich najbližších.

Ryby

V tieto dni nebudete mať na pracovisku ideálne podmienky na robotu, ale zvládate to. Robíte, čo sa dá a ako tak sa vám aj darí. V osobnom živote sa vám nedarí, ste nespokojný, ale nerobte unáhlené závery, nepredbiehajte udalosti, ktoré budete musieť riešiť. Snažte sa zachovať vnútorný pokoj. Všetko sa postupne vyrieši.

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Prečítajte si aj

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM