red . Magazín

TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa Valiky: Komu prinesú hviezdy iskru v láske a komu bohaté zisky?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu v týždni od 11. - 17. októbra?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa Valiky: Komu prinesú hviezdy iskru v láske a komu bohaté zisky?
Zdroj: unsplash.com / CC0 1.0

Lev

V priebehu najbližších dní máte vynikajúcu náladu, čoho príčinou sú vaše viac ako dobré pracovné výsledky. Všetko, čo ste si naplánovali, vám vychádza presne podľa vašich plánov, a to vás napĺňa spokojnosťou a radosťou. Úplne rovnako ako v zamestnaní sa vám darí aj v súkromí. V utorok a cez celý víkend vám vesmír praje v oblasti lásky. Do stabilných vzťahov prichádza nová iskra a vy, čo ste nezadaní a túžite po partnerovi, budete ho mať.

Panna

Počas prvých štyroch dní tohto týždňa bude na vašom pracovisku pohoda a pokoj, čo aj vám ako najpracovitejšiemu znameniu celého zverokruhu príde vhod. V piatok sa môžete tešiť z úspechov vo všetkom, na čo len siahnete. Máte preto dôvod na to, aby ste sa cítili spokojný. Taktiež aj v osobnom živote si hlavne v utorok a cez víkend užijete veľa radosti a romantiky v spoločnosti vašich partnerov.

Váhy

V zamestnaní budete mať počas celého týždňa nepríjemnú a zlú náladu, ktorou budete otravovať aj vašich spolupracovníkov, ale pre vás to našťastie nebude mať žiadny negatívny dopad na vaše finančné transakcie, ktoré vám prinesú bohaté zisky. V partnerskom spolužití pozor v stredu na ostré výmeny názorov! Ak sa im nedokážete vyhnúť, nech vás to nemrzí, lebo už v piatok a počas celého víkendu prichádza medzi vami k sladkému udobreniu.

Škorpión

Od pondelka do stredy budete mať v zamestnaní pokoj, ale štvrtok a piatok sú dni, kedy vám nebude nič vychádzať, a to sa aj odrazí na vašich financiách, ktoré vám budú chýbať. V súkromí, a zvlášť v partnerskom spolužití, to budete mať ako na hojdačke. V stredu veľa lásky a romantiky, v piatok ostré hádky a cez víkend očakávajte opäť veľa citov a vášne.

Ďalšie znamenia nájdete na ďalšej strane.

Prečítajte si aj

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM