Futbal

VIDEO, ktoré musíte vidieť: Ako Cristiano Ronaldo vyjadril ODPOR nad sladkými nápojmi?

Reklamný ťah? Ani náhodou. Portugalský hviezdny futbalista Cristiano Ronaldo spravil na tlačovej konferencii počas EURO 2020 niečo nevídané.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO, ktoré musíte vidieť: Ako Cristiano Ronaldo vyjadril ODPOR nad sladkými nápojmi?
6
Galéria

Ikona svetového futbalu dal celému svetu na známosť, že jeho hlavným životným krédom je zdravie.

Kapitán Portugalska, ktorí sa pred štyrmi rokmi stali majstrami Európy, si pred spomínanou tlačovkou sadol pred novinárov a zo stolíka stiahol pripravené fľašky Coca-Coly. Prečo tak urobil?

Reklama, či schválnosť

Ronaldo zarába milióny eur ročne, jeho majetok má obrovské rozmery a len na Instagrame sleduje jeho oficiálny účet takmer 300-miliónov ľudí. Každý jeho krok monitorujú médiá a za jedinú fotku na jeho účte, ktorou by propagoval niekoho alebo niečo, si pýta poriadny balík. Išlo teda o reklamu, keď fľašky sladkého nápoja stiahol?

S najväčšou pravdepodobnosťou nie. Ukázal len svoj postoj ku takýmto nápojom, pretože on je zástancom pitia čistej vody. Práve po stiahnutí fľašiek si vyložil inú fľašu a zdvihol ju nad hlavu.

Čo sa deje na Slovensku?

Hráč Juventusu Turín má ku sladkým nápojom svoj vlastný názor. Dokonca, keď si jeho deti otvoria niektorý z nich, vie ho to poriadne nahnevať. Raz darmo, pre 36-ročného futbalistu je zdravie a zdravý životný štýl to najviac a vedie k tomu aj svoje deti.

FOTO: ilustračné

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: YouTube.com
Ronaldo nemá rád Coca-Colu
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM