han Zo Slovenska

ZVLÁŠTNY víkend u Matoviča: Fica nazval zmrdom, kocúr Mačiak na inšpekcii a PROBLÉMY doma!

Minister financií Igor Matovič (OĽANO) na sociálnej sieti označil svoj posledný víkend za poriadne zvláštny. Podpísali sa pod to hlavne neočakávané komplikácie.

Ilustračný obrázok k článku ZVLÁŠTNY víkend u Matoviča: Fica nazval zmrdom, kocúr Mačiak na inšpekcii a PROBLÉMY doma!
4
Galéria
Zdroj: TASR/Daniel Veselský

Bývalý premiér je známy tým, že často zverejňuje na Facebooku svoje príspevky a statusy. Výnimkou neboli ani posledné dni, počas ktorých súkal jeden za druhým.

Obul sa do Fica

Začalo to v piatok popoludní, kedy sa pozastavil pri téme slovenský obranný systém S-300, ktorý sme poskytli Ukrajine. „Po vyhrážkach Lavrova, vyžadovalo rozhodnutie darovať slovenskú S-300 Ukrajine odvahu. Našťastie sme ju väčšina mali a dobrý krok sa podaril. V utajenom režime, potichu, nebadane, bez fanfár. V strachu, či sa nestane ešte po ceste sama terčom,“ napísal rodák z Trnavy na sociálnej sieti

„To, že skorumpovaný zmrd Fico a jeho pelerína z toho budú robiť vedu, sme vedeli. Je to však úplne nepodstatné. Snažia sa a budú sa snažiť oslovovať ľudí, ktorým akosi dobre robí byť nimi klamaní. Im nepomôžeme. My ostatní právom môžeme cítiť hrdosť,“ zakončil Matovič.

Po tvrdšom slovníku v predošlom príspevku sa tentoraz Matovič zameral na svojho miláčika, ktorého pozná celé Slovensko. Ide o kocúra, ktorého u Matovičovcov volajú Mačiak.

„Mačiak na inšpekcii na čerstvo zmontovanom regáliku,“ uviedol Matovič v statuse, ktorý bol venovaný domácemu zvieratku. A, aby sme nezabudli, aj zmontovanému regálu. Ten s veľkou pravdepodobnosťou namontoval samotný minister.

Meniny a komplikácie

Keďže, v nedeľu bol 10. apríl, kedy majú meniny Igorovia, patril k nim aj líder OĽANO, ktorému sa bezpochyby ušlo určite niekoľko blahoželaní. Namiesto oslavy však člen vlády zaoberal problémami v domácnosti. „Zvláštny víkend. Najprv nám v piatok odišla indukčná doska. Vraj bude opravená za 4–5 týždňov. ak som bol včera kúpiť jednoplatničku. Včera ráno prestala na všetkých uliciach okolo zase tiecť voda… až do dnešného obeda,“ zhodnotil Matovič v nedeľu svoje súkromné záležitosti.

„Tak sme si dali dnes poobede aspoň výlet do hory. A aha, tam sme našli takéhoto krásavca javora,“ poznamenal Matovič na záver statusu.


FOTO: ilustračné

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Mačiak na inšpekcii na čerstvo zmontovanom regáliku,)

Posted by Igor Matovic on Saturday, April 9, 2022

Ďalšie aktuálne témy

Ako strávil voľný víkend Matovič?
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM