han Šport Basketbal

Basketbalista Drummond sa nezdá: Neuhádnete, ako obšťastnil čašníčku?!

Americký basketbalista Andre Drummond v neistých časoch koronakrízy "spríjemnil deň" čašníčke v jednej z reštaurácií v Delray Beach.

Ilustračný obrázok k článku Basketbalista Drummond sa nezdá: Neuhádnete, ako obšťastnil čašníčku?!
2
Galéria
Zdroj: Twitter

Dvadsaťšesťročný pivot klubu NBA Cleveland Cavaliers jej pri útrate 164 amerických dolárov nechal prepitné tisíc!

Nechápala

„Keď som kontrolovala účet, ani som tomu nemohla uveriť. Aj som sa roztriasla a mala som slzy šťastia v očiach. Nevedela som ani zareagovať. Ďakujem za niečo takéto skvelé, je úžasné vidieť takýto čin v týchto neistých časoch. Nikdy na to nezabudnem,“ napísala čašníčka Kassandra Diazová na sociálnej sieti.

Mohla si ho nechať

Podľa manažérky reštaurácie si bude môcť čašníčka nechať celý tringelt, hoci zvyčajne sa oň delí celá obsluha.

View this post on Instagram

Today, started off as slow day at work getting there for my double shift. The past week, overall, has been pretty slow of course due to COVID. Restaurants and staff have been struggling, as you can imagine. Little did I know that today I would get a tip no server would guess that they would ever receive when they open that check book. Unknowingly, I was seated and served a table with @andredrummondd . I had no idea who he was, and hadn’t seen him here before but we @che.delray always welcome our new customers. When I was given the checkbook, I went to put in the tip & information to close the table and I couldn’t believe it. From a $160 check, the tip read $1,000. I was shaking and had tears of happiness after what he left me. I had no idea how to react, I didn’t want to draw attention but at the same time I couldn’t describe the the amount of appreciation I had/ have. It’s so amazing to see people displaying acts of kindness in these uncertain times. This is a story I will never forget, thank you again so much @andredrummondd !! #Blessed

A post shared by •Kasandra Idalia Diaz• (@kaxandra.diaz) on

Zdroj: TASR
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
======= >>>>>>> c6e424c361d8f27037ade60c6234148f30c95479