Magazín

Chystáte sa na RANDE? Tieto znamenia zverokruhu by NEMALI spolu chodiť!

Niektoré znamenia zverokruhu to nemajú vo vzťahu ľahké. Astrológovia veria, že existuje šesť dvojíc, ktoré by to nemali radšej ani skúšať! Ste medzi nimi tiež?

Ilustračný obrázok k článku Chystáte sa na RANDE? Tieto znamenia zverokruhu by NEMALI spolu chodiť!
Zdroj: pixabay.com

5. Lev a Ryby

Na začiatku spoznávania sú to Ryby, ktoré vzhliadajú na svoju polovičku s rešpektom a záujmom, čo Levom veľmi imponuje. No Lev je ohnivé znamenie, potrebuje aktívneho spoločníka a čoskoro ho prestane baviť pasivita Ryby. Jeho polovička tento problém rýchlo vycíti a predstaviteľ najvášnivejšieho znamenia nebude vedieť ako, a partner mu prepláva pomedzi prsty.

„Toto je ďalší nepravdepodobný pár. Levy milujú pozornosť, ktorú dostanú od sladkých, premenlivých Rýb. No veľmi rýchlo si prestanú vzájomne rozumieť,“ píše astrologička.

6. Panna a Váhy

Predstavitelia týchto znamení zverokruhu by nemali pokúšať šťastie a mali by zabudnúť na spoločné rande. Váhy dokážu s Pannou uzavrieť veľmi silné priateľstvo, no prekročiť tento kruh, to nie je dobrý nápad. Prečo?

Panna má svoje pravidlá a nechce v nich ustúpiť. Predstavitelia tohto znamenia sú často kritickí a zdržanliví. Váhy sú v očiach partnera príliš „živé“ a spoločenské, čo vedie Váhy k mrzutosti. Nezhody sa často stupňujú a vedú k hádkam. Spojenie môže prežiť, ak Panna prestane kritizovať Váhu, čo je však pre Pannu veľmi ťažký oriešok.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM