han Zo Slovenska

VIDEO: Ďalší vodič VPÁLIL na zastávku: Nehoda sa stala pár hodín po TRAGÉDII v Bratislave!

Čo sa to deje na Slovensku? Prešlo len niekoľko hodín a ďalší šofér nekontrolovateľne narazil do zastávky.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Ďalší vodič VPÁLIL na zastávku: Nehoda sa stala pár hodín po TRAGÉDII v Bratislave!
7
Galéria

Na obrovské šťastie sa na zastávke nikto v čase nárazu nenachádzal. O hrozivej nehode informovala polícia na Facebooku a priložila aj videozáznam, z ktorého tuhne krv v žilách.

Slovensko sa stále spamätáva z nedeľného večera, kedy sa v Bratislave po 22.15 hodine odohrala tragická nehoda. Opitý vodič za volantom Škody vo vysokej rýchlosti vošiel na zástavku plnú ľudí. Po jeho šialenej jazde zostalo päť mŕtvych mladých ľudí, ktorý na Zochovej ulici čakali na autobus mestskej hromadnej dopravy.

Zrámoval zástavku

V utorok ráno obleteli sociálnej siete ďalšia podobná nehoda, ktorá sa stala na južnom Slovensku v obci Hrkovce, ktorá sa nachádza v okrese Levice. „Prešlo len pár hodín od tragickej nehody na zastávke v Bratislave, keď sa rovnaký prípad mohol zopakovať,“ uviedli policajti na Facebooku.

„V pondelok v obci Hrkovce havarovalo auto zn. Mazda potom, čo jeho poľský vodič zaspal. Na zastávke sa v tej chvíli našťastie nikto nenachádzal, zranenia neutrpel ani vodič,“ doplnili muži zákona.

Polícia ešte poznamenala: „Našťastie, ani v oproti nešlo v tej chvíli žiadne vozidlo, keďže sa Mazda rútila v protismere. Udalosť vyšetruje Okresné riaditeľstvo PZ v Leviciach.“

Silný náraz

Pri vzhliadnutí VIDEA z nehody je vidieť ako vozidlo zástavku doslova zrámovalo a po silnom náraze bola totálne zničená. Zdá sa, že v Hrkovciach nešiel Poliak takou rýchlosťou ako šialený vodič v centre hlavného mesta. Aj preto sú následky jeho jazdy mimoriadne tragické.

Ďalšie aktuálne témy

Poliak na juhu Slovenska zrámoval zástavku
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM