Monika Hanigovská Magazín

Na kávu Matoviča len tak nezavoláte? Prišlo od vás 6-tisíc hlasov o jeho DÔVERE

V ankete sme chceli vedieť, či dôverujete Igorovi Matovičovi. No takúto odozvu sme nečakali! Poslali ste nám dokopy 6 754 hlasov, a tu je presná odpoveď.

Ilustračný obrázok k článku Na kávu Matoviča len tak nezavoláte? Prišlo od vás 6-tisíc hlasov o jeho DÔVERE
Zdroj: Facebook.com/Igor Matovič

Len nedávno zisťovala naša regionálna redakcia Trnava24 priamo od Trnavčanov, ako dôverujú bývalému premiérovi SR a zároveň súčasnému financmajstrovi Igorovi Matovičovi.

Oslovili sme domácich

Vybrali sme sa do ulíc, kde sme oslovili domácich. Náš malý prieskum sme realizovali od 16. apríla do 20. apríla, a to na vzorke 100 respondentov. Igorovi Matovičovi dôveruje podľa prieskumu 12 percent respondentov a nedôveruje 88 percent.

Naraz tisíce hlasov

Súčasťou článku bola ďalšia anketa. Chceli sme v nej spoznať dôveru nielen Trnavčanov, ale aj obyvateľov naprieč celým Slovenskom.

Anketa bola spustená od 20. apríla do 27. apríla, pričom sme ju ukončili o 9.00 hod. Aj v tomto prípade výsledky ukázali, že to I. Matovič má u Slovákov výrazne „nahnuté“.

Prišlo dokopy 6 754 hlasov. Podľa ankety pre Dnes24 neverí I. Matovičovi 75,2 percent respondentov, pričom u 7,2 percenta opýtaných vyvolal sklamanie. I. Matovičovi zároveň verí 17,7 percent respondentov.

Tak či onak, pod Matovičom sa poriadne zatriasla súčasná ministerská stolička.

Dokopy to „schytal“ od 82,4 percent opýtaných.

Foto: ilustračné

Už vám nič neunikne. Ďalšie správy zo Slovenska:

Takto ste hlasovali

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM