Monika Hanigovská Magazín

Najlepšie MANŽELKY podľa ZVEROKRUHU: Máte doma hotový poklad alebo živelnú pohromu?

O vašej manželke toho mnoho prezradí a jej dátum narodenia. V akom znamení prišla na svet žena vášho života?

Ilustračný obrázok k článku Najlepšie MANŽELKY podľa ZVEROKRUHU: Máte doma hotový poklad alebo živelnú pohromu?
Zdroj: pixabay.com

Manželka v znamení Panny

Ak si ju chcete zobrať za ženu, pripravte sa na to, že to nebude jednoduché. Má skvelý zmysel pre to, čo je správne a čo už nie. Niekedy bude pre vás ľahšie jej na všetko odpovedať: „Áno, drahá.“

Portál pripomína, že ak chcete ťažiť s jej neuveriteľnej schopnosti milovať a zbožňovať vás, potom si budete musieť zvyknúť na jej prístup k životu.

Manželka v znamení Leva

Je to temperamentná, vášnivá i náladová žena. Jej pocitové vzostupy a pády budú stále prítomné, ale za rodinu sa dokáže aj pobiť. V prípade potreby, bude bojovať až do posledného dychu!

Levica je stredobodom pozornosti, chce sa zabávať aj počas manželských a rodinných záväzkov. Neodopierajte jej túto možnosť, odvďačí sa vám.

Manželka v znamení Barana

Je veľmi ľahké zamilovať sa do takejto ženy. Ako manželka je neuveriteľne verná, ale očakáva, že sa budete správať presne tak, ako si predstavuje. Ak nedostane to, čo chce, je možné, že sa bude obzerať po inom partnerovi.

„Je to vnútorný oheň, ktorý ju robí vášnivou a nádhernou je zároveň ten istý, ktorý vás spáli, ak ju sklamete,“ upozorňuje portál.

Manželka v znamení Strelca

Tieto ženy sú úžasné priateľky a manželky, no len dovtedy, pokiaľ si môžu robiť to, čo chcú: „Majú v sebe oheň, túžia po slobode viac ako po záväzku, a aj keď majú v úmysle byť v manželstve lojálne a pozorné, oveľa viac sa zaujímajú o svoje vlastné tvorivé plány.“

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM