ELA Správy Zo Slovenska

NECHUTNOSTI, ako Boris Kollár vyrába ženám BRUŠKÁ: Zoroslav Kollár vytiahol ďalšie VIDEO

Bývalý predseda parlamentu Boris Kollár si ani po tom, čo nie už nie je v politike, nemôže od Zoroslava Kollára vydýchnuť. Kontroverzný podnikateľ a právnik zverejnil ďalšie zarážajúce svedectvá na jeho adresu.

Ilustračný obrázok k článku NECHUTNOSTI, ako Boris Kollár vyrába ženám BRUŠKÁ: Zoroslav Kollár vytiahol ďalšie VIDEO
Zdroj: YouTube.com/Zoroslav , TASR/Jakub Kotian

Tak ako vo viacerých predchádzajúcich videách, aj tentokrát Kollár nenechal na svojom menovcovi nitku suchú. V najnovšom, v poradí siedmom, hovorí, že sa súkromiu Borisa Kollára bude venovať naposledy. Tešiť sa môžeme na to, ako prehovorí o jeho ekonomických aktivitách.

Teraz však ide ešte o ženy a Z. Kollár spomína dva nové prípady. Ako inak, týkajú sa exmileniek. Ide však o dve anonymné slečny, ktoré vytiahli pikantné informácie o tom, ako dopadli po zoznámení sa s multioteckom Kollárom.

Ako Boris „vyrába brušká“

V úvode nového videa Z. Kollár prináša ďalšie nechutné informácie o osobnom živote Borisa Kollára. A začína pekne zostra. Podľa klebiet bol bývalý šéf parlamentu v Dubaji deliť lup zo zlodejiny na ÚPSVaR v Pezinku spred pár rokov.

Na šéfa Sme rodina vraj krásne sedí jeden z biblických výrokov: „Blázon, ktorý opakuje svoje bláznovstvo je ako pes, čo sa vracia k svojmu vývratku," hovorí v úvode videa Kollár.

Napriek tomu, že médiá boli plné správ o jeho dvoch novo narodených deťoch, o dvoch interrupciách mladej influencerky Ferusovej či striedaní žien v Borisovej spálni, ktorým „vyrába brušká“, Kollár sa ani napriek tomu nezastavil.

Zoroslav Kollár vo videu hovorí o tom, že jeho menovec nezaháľal ani v predvolebnom období a mal sa stýkať s mladou ženou, ktorá otehotnela. Mala mu pomáhať resp. hnutiu Sme rodina vo volebnej kampani, aby si privyrobila, no za brigádu ani za nájom bytu, ktorý jej Kollár dohodil v Bratislave, jej údajne nakoniec nezaplatil.

Nemala ani na cestu

Prvá žena, ktorá anonymne prehovorila v nahrávke svojím elektronicky upraveným hlasom, hovorí o svojej zlej finančnej situácii. Spomína, ako sa s Kollárom zoznámila, ako sa stretávali a mali niekoľkokrát sex, no Boris Kollár jej nepreplatil ani cestovné náklady, ako jej sľúbil. Boris Kollár mal od nej požadovať dokonca aj to, aby mu poslala odfotený hlasovací lístok vo voľbách ako dôkaz, že volila jeho stranu.

„Navyše si ty osobne od nej požadoval, že ti musí poslať dôkaz, že vo voľbách hlasovala za hnutie Sme rodina. A to už hraničí s trestnou činnosťou, Boris,“ upozorňuje Zoroslav Kollár.

„Som obyčajná žena, bývam ďaleko od Bratislavy a nechala som sa veľmi oklamať a podraziť od Borisa Kollára,“ priznáva vo videu neznáma žena. Sama o sebe hovorí, že má dve zamestnania. „Áno, vyspala som sa s ním niekoľkokrát… Hanbím sa za to.“

Dievča s rakovinou

Druhý, ešte šokujúcejší prípad je o tom, že Boris Kollár podľa Zoroslava údajne presvedčil inú slečnu, aby vysadila antikoncepciu a keď jej „urobil bruško, presťahoval ju do prenajatého bytu v centre Bratislavy. Prenájom si ale musela zaplatiť sama. Sťahovali ju Borisovi ochrankári na služobnom aute.

„Následne si si to celé premyslel a slečnu si prinútil, aby šla na potrat. Keď to absolvovala a zvládla aj následné zdravotné problémy, vyhodil si ju z tvojho domu a prestal si s ňou komunikovať,“ šokuje Zoroslav Kollár ďalším príbehom ženy.

Dotyčnej vraj neskôr zistili rakovinu hrubého čreva. Žena má dnes na krku dlh za Borisov nezaplatený prenájom a prišla o prácu a užíva chemoterapiu. Na Borisa Kollára však podala trestné oznámenie a dúfa, že tentokrát ho jeho „svinstvá“ už dobehnú.

Okrem výpovede dvoch Kollárových mileniek prišlo aj na Petra Pčolinského, ktorý sa hrdí tým, že je zo silne kresťanskej rodiny. Ten je vraj podľa Kollára „od pása hore kresťan a od pása dolu liberál.“ Zoroslav Kollár hovorí, že Peter Pčolinský rád nahovára ženy na návštevy v swingers klube. A pridáva aj výpoveď ženy, na ktorú sa mal sexuálne "vrhnúť.

O vyjadrenie k videám Zoroslava Kollára sme požiadali aj expredsedu parlamentu Borisa Kollára. Na naše otázky zatiaľ neodpovedal.

Viac nájdete vo videu Zoroslava Kollára:

Zdroj: YouTube.com

Súvisiace články

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM