Magazín Lifestyle

Producentka Ruže pre nevestu: Viaceré z dievčat boli do Radka naozaj ZAĽÚBENÉ

Tak ako to je? Nakoľko je Ruža pre nevestu riadená scenárom a kedy to nie je hrané? Zaujímavé info priamo od producentiek tejto šou.

Ilustračný obrázok k článku Producentka Ruže pre nevestu: Viaceré z dievčat boli do Radka naozaj ZAĽÚBENÉ
Zdroj: Facebook.com/Televízia Markíza

Prednedávnom sme vás informovali o tom, že podľa slov jednej z účinkujúcich v druhej sérii Ruža pre nevestu súťažiace musia robiť intrigy, keďže je to v prvom rade šou.

Žiadny scenár neexistuje?

„Povedzme si úprimne, kebyže tam sedkáme, štrngáme si proseccom a usmievame sa na seba, tak by to asi až také zaujímavé nebolo pre toho diváka,“ uviedla v rozhovore pre Topky.sk Frederika.

Po poslednej odvysielanej časti na špekulácie ohľadom scenára zareagovali aj producentky tejto šou.

„Žiadny scenár pri relácii Ruža pre nevestu neexistuje. To by som chcela povedať raz a navždy. Je pravda, že vymýšľame nejaké hry, vymýšľame nejaké rande, čo sa bude diať a tak ďalej, ale nikdy žiadna z dievčat nemá napísané čo má povedať alebo čo má urobiť. Scenár ako taký určite neexistuje,“ uviedla pre web Markízy výkonná producentka Natália Harrell.

Zaľúbené

V čom tkvie podľa kreatívnej producentky úspech druhej série šou? „Máme super cast (obsadenie, pozn. red.). A pre mňa je najdôležitejšie, že veľa z našich dievčat bolo do Radka naozaj zaľúbených a mali naozajstné pocity,“ prezradila Kseniia Chorna.

Podľa jej slov sa im podarilo nájsť super charaktery. „Vtipné, zaujímavé… Podľa mňa to je ten základ,“ poznamenala.

Kasting je dôležitý aj podľa výkonnej producentky. „Myslím si, že to bolo aj tým, že bolo pekné prostredie – Srí Lanka, trošku exotické. Radko bol úplne iný ako bol Tomáš, takže v tomto to bolo rozličné a celý ten koktail dokopy spôsobil ten fenomenálny úspech,“ doplnila Natália Harrell.

Ruža pre nevestu je vo finále, zostali posledné dve uchádzačky u Radkovo srdce. Jeho vyvolenou sa tak stane buď Češka Júlia, alebo Košičanka Stanka.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM