ELA Magazín Lifestyle

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Aká bude druhá polovica mesiaca LÁSKY?

Ako sa bude dariť znameniam zverokruhu od 13. mája do 19. mája 2024?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Aká bude druhá polovica mesiaca LÁSKY?
Zdroj: pixabay.com

BARAN

Celý tento týždeň budete v zamestnaní depresívny. Máte zlú, dokonca až odpornú náladu. Snažte sa preto byť v čo najmenšom kontakte s vašimi spolupracovníkmi, pretože je tu hrozba, že by ste boli voči nim bezdôvodne nepríjemný. No cez to všetko sa vám bude viac ako len dariť vo všetkom, čo sa týka financií. V súkromí vám vo štvrtok hviezdy prajú v oblasti lásky, ale nedokážete si to užiť, lebo ste naozaj veľmi vystresovaný zo všetkého, čo sa deje u vás na pracovisku.

BÝK

V priebehu týchto dní budete na pracovisku všetky vaše povinnosti vykonávať mechanicky, bezmyšlienkovito, bez účasti. Prečo? Jednoducho preto, lebo s vami silno zmietajú city, láska a aj erotika. V tejto oblasti vášho života máte maximálnu podporu nebeskej oblohy a práve preto by ste mali byť opatrný hlavne vy, zadaný. Ide o to, že aj malý nevinný flirt niekde mimo domova by sa mohol obrátiť na niečo, čo by ste nedokázali mať pod kontrolou. Hrozí, že by ste sa zamilovali.

BLÍŽENCI

V tomto týždni sa vám na pracovisku darí doslova úžasne. Robota vám ide od ruky, kariérne sa posúvate dopredu a taktiež aj vy, čo pracujete v súkromnom sektore, máte dôvod na úplnú spokojnosť napriek tomu, že ste veľmi vyťažený a v jednom kole. V osobnom živote sa snažte v utorok vyhnúť hádkam kvôli tomu, že vaši partneri majú pocit, že sa im nevenujete. Piatok bude o láske, romantike a udobrovaní a pokračovať to bude aj cez víkend.

Tento horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Ilustračné foto

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM