ELA Magazín Lifestyle

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Aká bude druhá polovica mesiaca LÁSKY?

Ako sa bude dariť znameniam zverokruhu od 13. mája do 19. mája 2024?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Aká bude druhá polovica mesiaca LÁSKY?
Zdroj: pixabay.com

KOZOROŽEC

Všetko to, čo ste si v zamestnaní postupne v minulosti vybudovali, sa vám teraz zúročí v podobe super práce a, samozrejme, aj v kariére. Celkovo sa vám v profesionálnej oblasti vášho života darí úžasne. Váš osobný život bude od pondelka do štvrtku pokojný a harmonický. V piatok si budete užívať v spoločnosti vašich partnerov veľa lásky a romantiky, no a v nedeľu naopak, veľké hádky.

VODNÁR

Pracovne, kariérne, ale aj v podnikaní ste v tomto týždni mimoriadne úspešný, čo vás nesmierne teší. Darí sa vám napriek tomu, že máte roboty nad hlavu. Bez problémov zvládate ten nápor na vás. Vám tento tlak vyhovuje. Čím väčší, o to je to pre vás väčšia výzva. V súkromí sa v utorok snažte vyhnúť zbytočným hádkam. Mohli by sa totiž vymknúť kontrole. Radšej si šetrite energiu na piatok, pretože tento deň bude iba o láske a vášni.

RYBY

V priebehu týchto dní ste smutný, pretože sa vám nič nedarí napriek tomu, že sa v zamestnaní snažíte ako najlepšie viete a preto sa veľmi trápite. Až na úplnom konci pracovného týždňa, v piatok, sa všetko okolo vás upokojí, takže bude pokojnejší. Vo vašom osobnom živote budú pondelok a piatok milé a láskyplné dni, no vy si ich nebudete vedieť vychutnať, pretože sa nedokážete myšlienkovo odpútať od problémov, ktoré máte na pracovisku.

Tento horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Ilustračné foto

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM