ELA Magazín Lifestyle

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Aká bude druhá polovica mesiaca LÁSKY?

Ako sa bude dariť znameniam zverokruhu od 13. mája do 19. mája 2024?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Aká bude druhá polovica mesiaca LÁSKY?
Zdroj: pixabay.com

RAK

Pondelok a piatok budete mať v zamestnaní náročné. Počas týchto dní sa vám nebude dariť. Ani z finančného hľadiska to nebudete mať moc dobré. Preto sa snažte využiť dni v strede týždňa, pretože počas nich sa vám darí až priveľmi. Váš osobný život bude už v priebehu pondelka poznamenaný ostrými hádkami medzi vami a vašimi partnermi. Tie sa vám podarí upokojiť až v stredu. V tento deň ich nahradí láska. Víkend, ktorý je pred vami, bude príjemný a pekný.

LEV

Všetky vaše pracovné povinnosti si v tomto týždni budete plniť bez problémov napriek tomu, že sa vám budú ozývať nepríjemné resty z minulosti. Ale aj tie napokon úspešne zvládnete, takže vám neohrozia nijakým spôsobom ani vašu kariéru. V osobnom živote sa budete cítiť ako na hojdačke. Celý pondelok budete prekypovať láskou, no štvrtok budete musieť čeliť hádkam a nedorozumeniam. Víkend už bude opäť pekný.

PANNA

Už nejaký čas máte z pracovného hľadiska dôvod na spokojnosť a nijak inak to nebude ani v priebehu týchto dní. Darí sa vám priamo úžasne aj v oblasti kariéry. Rovnako tak aj vy, čo podnikáte budete mať dôvod na spokojnosť. Síce ste veľmi pracovne vyťažený a v jednom kole, ale ste šťastný. V súkromí si dávajte pozor v utorok. Hrozia hádky kvôli tomu, že vaši partneri majú pocit, že sa im nedostatočne venujete. Skúste im cez víkend dokázať, že to nie je pravda.

Tento horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Ilustračné foto

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM