ELA Magazín Lifestyle

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Aká bude druhá polovica mesiaca LÁSKY?

Ako sa bude dariť znameniam zverokruhu od 13. mája do 19. mája 2024?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Aká bude druhá polovica mesiaca LÁSKY?
Zdroj: pixabay.com

VÁHY

V tomto pracovnom týždni budete pracovať ako roboti. Mechanicky, nezúčastnene, bezmyšlienkovite. A prečo to tak bude? Jednoducho preto, lebo máte hlavu plnú citov, lásky, ale aj erotiky. Tieto emócie vás úplne ovládajú, preto by ste vy, zadaný, mali byť rozvážny a dobre si premyslíte, komu ich budete smerovať, pretože aj úplne nevinný flirt niekde mimo domova by vás stál veľmi veľa.

ŠKORPIÓN

Konečne po ozaj dlhom čase nastal aj pre vaše znamenie tak vytúžený obrat k dobrému. V tomto týždni ste úspešný ako ešte nikdy. Práca vám ide od ruky, vaša kariéra je opäť na vzostupe. Dariť sa bude obzvlášť vám, ktorí podnikáte. Máte byť prečo na seba hrdý a právom. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote, zvlášť jeho citovej oblasti, ste tiež veľmi spokojný. Celý nadchádzajúci víkend sa bude niesť v intenciách lásky.

STRELEC

Od pondelka do štvrtka to budete mať v zamestnaní priam geniálne. Je to aj vďaka tomu, že máte veľa energie, chuti a odhodlania do roboty. Piatok už bude taký pokojnejší, takže vám ostane čas vychutnať si vaše úspešné plody práce a podeliť sa o ne aj s vašimi kolegami. No vo vašom súkromí to už nebudete mať také ružové. Potrápite sa v oblasti lásky. Očakávajte veľa hádok a nedorozumení. Snažte sa byť preto diplomatickejší.

Tento horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Ilustračné foto

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM