Barbara Dallosová Magazín

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Čo znameniam nadelil prvý novoročný týždeň?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu v týždni od 3. do 9. januára?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Čo znameniam nadelil prvý novoročný týždeň?
Zdroj: pixabay.com

Váhy

Vstup do nového pracovného roka mate tak dobrý, že si lepší ani nemôžete predstaviť. Ste úspešní, môžete vašim zamestnávateľom odprezentovať a požiadať ich aj o uvedenie do praxe všetky vaše nové nápady a plány. Rovnako tak aj finančne ste spokojní. Vo vašom partnerskom spolužití sa v priebehu týchto dní nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Prevláda v ňom iba kľud, pokoj a láska.

Škorpión

Tohtoročný prvý a nový pracovný týždeň nezačínate podľa vašich želaní a predstáv. Musíte sa prispôsobovať množstvu nepríjemných zmien vo vašom zamestnaní. A ani s finančnými prostriedkami nie ste veru spokojní. Chýbajú vám. Ešteže v citovej oblasti vášho života, ako aj súkromne vám všetko „klape“. Najmä počas utorka by ste si mali zariadiť dostatok času pre vašu lásku. Podarí sa vám tak predísť škriepkam v piatok, ktoré by vznikli práve pre nespokojnosť vašich polovičiek v tom, že sa im málo venujete.

Strelec

Váš nový pracovný rok začína náročne. Napriek prekážkam a podrazom na vašom pracovisku sa vám stále darí pokračovať v budovaní vašej kariéry. Je to síce pre vás ozaj náročné, no darí sa vám to zvládať. V osobnom živote, v láske a v citoch vám to v priebehu týchto dní vychádza k vašej absolútnej spokojnosti. Najmä v pondelok si to spoločne s vašimi partnermi dokážete užiť. Nebojte sa byť viac romantickí, určite tým medzi vami nič nepokazíte, práve naopak.

Horoskop pokračuje na ďalšej strane.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM