Barbara Dallosová Magazín

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Čo znameniam nadelil prvý novoročný týždeň?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu v týždni od 3. do 9. januára?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Čo znameniam nadelil prvý novoročný týždeň?
Zdroj: pixabay.com

Rak

V pondelok a v utorok máte v zamestnaní hektické dni, ale v dobrom slova zmysle. V stredu a vo štvrtok buďte opatrní najmä v podpisovaní rôznych dokumentov. Až piatok budete mať pokojný deň. V súkromí sú pred vami dni naplnené láskou a porozumením. Najmä v pondelok a cez celý víkend si budete v spoločnosti vašich lások užívať veľa romantiky a prejavov citov.

Lev

Do tohto nového pracovného roka vstupujete s veľkou chuťou, elánom a entuziazmom. A darí sa vám vynikajúco v každej vašej aktivite až na jednu výnimku. Cítite sa finančne nedocenení. V rodinke, v súkromnom živote, máte všetko v poriadku. Cítite sa pokojne a spokojne. Počas nadchádzajúceho víkendu si tak môžete dovoliť venovať sa aj vašim osobným záľubám alebo koníčkom. Využite to!

Panna

Tešte sa, pretože máte pred sebou prvý pracovný týždeň v tomto novom roku, ktorý bude príjemný a pokojný. V oblasti lásky sa cítite naplnení. Nebeská obloha je na vašej strane a podporuje vás. Vám, nezadaným, sa tak otvára možnosť spoznať vašich budúcich partnerov a vy, zadaní – vám do vzťahov prichádza nový náboj a iskra.

Horoskop pokračuje na ďalšej strane.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM