Magazín

TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa Valiky: Koho čaká láska na vianočných trhoch?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu v týždni od 28. novembra do 4. decembra?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa Valiky: Koho čaká láska na vianočných trhoch?
Zdroj: TASR

Rak

Do stredy sa na pracovisku snažte porobiť všetko čo je dôležité. V tieto dni máte priazeň hviezd na vašej strane aj vo finančných transakciách. Prinesú vám očakávané zisky. V partnerskom, ako aj v rodinnom spolužití máte pred sebou krásne dni, ktoré budú naplnené láskou a harmóniou. Do príprav na Vianočné sviatky nebudete musieť nikoho presviedčať. Všetci sa sami od seba budú snažiť pomôcť vám v nich.

Lev

Tento týždeň vám v zamestnaní vychádza všetko priam úžasným spôsobom. Jediné čo vás bude mrzieť je to, že sa budete cítiť finančne nedocenení za všetky vaše dobré výsledky. Ale to vám nepokazí náladu a odhodlanie užívať si spoločne s vašimi najbližšími všetky tie milé predprípravy na Vianočné sviatky. Zvlášť v piatok a v sobotu spoločne pri nich zažijete veľa zábavy a smiechu.

Panna

Pondelok až štvrtok vás bude v zamestnaní trápiť to, že vám vaše pracovné aktivity nebudú vychádzať podľa vašich plánov a predstáv. To má bohužiaľ negatívny dopad aj na všetky vaše finančné aktivity. Až v piatok budete mať možnosť dať všetko do poriadku k vašej spokojnosti. V súkromí by ste mali pondelok a utorok venovať vašim partnerom. Vesmír vás podporuje vo všetkých aktivitách súvisiacich s láskou. Aj ostávajúce dni budú príjemné.

Horoskop pokračuje na ďalšej strane.

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM