Magazín

TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa Valiky: Koho čaká láska na vianočných trhoch?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu v týždni od 28. novembra do 4. decembra?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa Valiky: Koho čaká láska na vianočných trhoch?
Zdroj: TASR

Váhy

Vianočná atmosféra ovládla už aj všetkých vašich nadriadených a spolupracovníkov na vašom pracovisku a tá sa pozitívne odzrkadľuje aj na vašej nálade, ale aj výkonoch a výsledkoch. V osobnom živote vám utorok prináša príjemné chvíle v spoločnosti vašich partnerov, ktoré sú plné prejavov citov a lásky. V podobnom duchu budú prebiehať aj zostávajúce dni, ktoré si budete užívať aj s celou rodinou a priateľmi.

Škorpión

Vaše pracovné povinnosti sa vám darí plniť, ale iba s vypätím všetkých hlavne psychických síl, pretože máte okolo seba veľmi veľa neprajníkov, ktorý vám zámerne vytvárajú prekážky vo všetkých vašich aktivitách. Našťastie v súkromí máte pri sebe vašich oddaných partnerov, ktorý vás nie len milujú, ale sú pre vás oporou a istotou. Preto by bolo fajn, ak by ste sa im počas víkendu za ich podporu odmenili niečím, čím by ste im prejavili vašu vďačnosť.

Strelec

Je pred vami naozaj pracovne nepriaznivý týždeň. Nedarí sa vám, ste s toho podráždení a nervózni a na pokoji vám nepridáva ani to, že u vašich nadriadených sa smerom k vám prejavujú isté náznaky nespokojnosti a nedôvery. V osobnom živote vám naopak vychádza všetko tak, ako to vám vyhovuje, ale nedokážete sa s toho tešiť, pretože sa nedokážete uvoľniť a stále myslíte na vaše problémy a neúspechy v zamestnaní. Skúste sa premôcť.

Horoskop pokračuje na ďalšej strane.

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM