Magazín

TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa Valiky: Koho čaká láska na vianočných trhoch?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu v týždni od 28. novembra do 4. decembra?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa Valiky: Koho čaká láska na vianočných trhoch?
Zdroj: TASR

Kozorožec

Celý tento pracovný týždeň ste nervózni a roztržití, a to sa negatívnym spôsobom prejavuje aj na vašich výkonoch a výsledkoch. V osobnom živote ste spokojní, ale to neznamená, že aj vaši partneri to vnímajú rovnako. Mali by ste sa nad tým zamyslieť, pretože to čo vyhovuje vám, nemusí vyhovovať ľuďom okolo vás. Snažte sa preto premôcť a v priebehu nadchádzajúceho víkendu dokážte vašim polovičkám, že sú pre vás dôležité a že ich milujete.

Vodnár

Všetko čo budete v zamestnaní robiť vás bude stáť veľa námahy a energie, ale našťastie máte v sebe dostatok síl a odhodlania, ktoré vám pomôžu zvládnuť všetky prekážky. V osobnom živote sa v piatok snažte venovať všetok váš voľný čas vašim partnerom, pretože už nejaký čas majú pocit, že si ich dostatočne neceníte a nevšímate, čo by vám v priebehu soboty mohli dať aj patrične najavo nepríjemným spôsobom.

Ryby

Pripravte sa na to, že na pracovisku budete riešiť len samé prekážky a problémy. To isté očakávajte aj vy čo podnikáte v súkromnom sektore. Naopak, v osobnom živote si vy zadaní užívate príjemné chvíle v spoločnosti vašich partnerov a vy nezadaní, ktorí túžite po láske budete ju mať. Preto v priebehu nadchádzajúceho víkendu nezostávajte doma, ale vyberte sa niekam do spoločnosti. Čo tak napríklad navštíviť Vianočné trhy?

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM