ELA Správy Politika

Zoroslav Kollár si vzal na mušku Sulíka: Čo má s bohom Dionýzom a Bohušom zo známej komédie?

Boris Kollár, Ján Budaj, známi sudcovia a šedé eminencie slovenskej politiky. Na zozname kontroverzného podnikateľa a právnika Zoroslava Kollára sa najnovšie vyskytol Richard Sulík (SaS).

Ilustračný obrázok k článku Zoroslav Kollár si vzal na mušku Sulíka: Čo má s bohom Dionýzom a Bohušom zo známej komédie?
Zdroj: Facebook.com/Richard Sulik , YouTube.com/Zoroslav

„Dobrý deň pán Sulík, keď som vás pred časom spomenul vo svojom videu, tak sa mi z ‚bratislavskej kaviarne‘, alebo presnejšie z bratislavských barov, dostala nasledovná správa. Nech si Kollár, teda ako ja, skúsi do mňa j… Ja nie som Boris, ja si po hlave hlave skákať nenechám,“ hovorí v úvode nového videa Zoroslav Kollár.

Nenechá si skákať po hlave

Následne zhrnul základné poznatky z rôznych vedných disciplín s vysvetlením, prečo nemôže Sulíkovi “skákať” po hlave. Spomína napríklad oblasť chémie a fyziky, pričom ako tvrdí, je zrejmé, že ak človek pravidelne užíva vysoké množstvo alkoholu alebo iných návykových látok, ktoré môžu spôsobiť závislosť, spôsobuje si škody na vlastnom mozgu.

Ako uviedol, zverejní všetko, čo sa o lídrovi SaS dozvie. „Hovoriť o vašom súkromnom živote, to by bol takmer nekonečný príbeh,“ povedal Zoroslav Kollár a Sulíka prirovnal k gréckemu Dionýzovi, ktorého v Ríme premenovali na Bacchusa a neskôr aj k Bohušovi z kultovej českej komédie “Kurvahošigutntág”. Čiže lenivého človeka, ktorý si rád užíval život a bol obklopený rovnakými kamarátmi.

Tiež spomína, že niektoré zo Sulíkových aktivít v Bratislave alebo Banskej Štiavnici niekedy atakujú trestný zákon.

Dubajský podvod?

Sulíkova práca ako ministra hospodárstva podľa Zoroslava Kollára nepriniesla nič pozitívne „Vaše teoretické reči o tom, čo treba robiť v tejto krajine, sa dobre počúvajú a veľakrát s nimi súhlasím, ale realizácia vašich názorov je úplne katastrofálna,“ hovorí Zoroslav Kollár.

Pripomenul aj „dlhodobú dovolenku„ v Dubaji a hlášku „dnes treba vypiť bar“ aj vodíkové auto, ktoré označil za jeden obrovský podvod a vyhodené peniaze.

„Bol to síce pekný dizajnový produkt, ale jeho pozitívom boli iba tisícky fotiek na sociálnych sieťach,“ uviedol Zoroslav Kollár s tým, že auto do dnešného dňa nie je funkčné a pravdepodobne ani nebude.

Vo videu ďalej spomína absurdné plány Sulíka s vodíkom, investíciu Volva na východe Slovenska a Kollár hovorí aj o tom, ako Sulík presadil zmenu zákona, ktorá pomohla veľkoodberateľom ply­nu.

Niekdajšieho šéfa liberálov na záver upozorňuje, že hlavný útok ešte len príde. Dovtedy Sulíkovi radí prečítať si knihu od Gábora Matého V ríši hladných duchov, alebo „topku“ od autorov Kolibáša a Novotného – Alkohol, drogy a závislosti. „Dovidenia, pán Sulík,“ hovorí za všetko.

Zdroj: YouTube.com

Súvisiace články

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM