ELA Magazín Lifestyle

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Ktoré znamenie čaká TOP týždeň a bude sa mu dariť?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu od 10. júna do 16. júna?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Ktoré znamenie čaká TOP týždeň a bude sa mu dariť?
Zdroj: www.pexels.com

Kozorožec

Napriek náročným podmienkam vo vašom zamestnaní, slabému finančnému ohodnoteniu za vaše výsledky a nepriazni niektorých vašich spolupracovníkov si dokážete udržať dobrú náladu a pozitívne myslenie. Pokračujte v tom tak aj naďalej. Pomáhajú vám aj vaši najbližší, hlavne vaši partneri, v ktorých máte pevnú oporu a podporu, čo vám nesmierne pomáha zvládať toto náročné obdobie. Nadchádzajúci víkend si vyhraďte len pre seba. Nájdite si niekde doma pokojné miesto a snažte sa relaxovať napríklad pri zaujímavej knihe, alebo ak máte, v záhradke.

Vodnár

Je pred vami pracovne nesmierne úspešný týždeň. Očakávajte pre vás nové pozitívne správy, ktoré vám do budúcna zabezpečia materiálne a hlavne finančné istoty. Zvlášť vy, čo podnikáte, môžete sa tešiť na nové obchodné dohody. Chýba vám v súkromí viac nehy a citu? Počas týchto dní si ich užijete do sýta. Vám zadaným do vzťahov prichádza nová iskra a vy čo ste ešte stále single, stretnete svoju vysnívanú polovičku, s ktorou nadviažete silný kontakt, ktorý postupne prerastie do dlhotrvajúceho, pevného vzťahu.

Ryby

V priebehu týchto dní vás na vašom pracovisku čaká ozaj celá hora pracovných povinností, takže si budete musieť vyhrnúť rukávy veľmi vysoko. No, bohužiaľ, za to kvantum úloh, ktoré musíte zvládnuť, nebudete adekvátne finančne ohodnotení a to vás bude mrzieť. Ale hlavu hore, prídu aj lepšie obdobia. Našťastie, vo vašom osobnom živote je všetko v poriadku a bez problémov. Otázne je to, či si to vôbec dokážete uvedomovať a aj náležite užiť. Mali by ste sa naučiť oddeľovať prácu od súkromia.

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Ilustračné foto

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM