ELA Magazín Lifestyle

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Ktoré znamenie čaká TOP týždeň a bude sa mu dariť?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu od 10. júna do 16. júna?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Ktoré znamenie čaká TOP týždeň a bude sa mu dariť?
Zdroj: www.pexels.com

Rak

Na pracovisku sa vám bude dariť zvládať všetky vaše povinnosti, ktoré máte naplánované, možno okrem utorka, kedy sa nebudete cítiť vo svojej koži, ale to neznamená, že vaše celkové výsledky nebudú výborné. Budú, čo sa, samozrejme, pozitívne odzrkadlí aj na vašom finančnom ohodnotení, ale aj na upevnení vašej pozície. Aj v osobnom živote máte pred sebou iba príjemné a pokojné dni. Ak ste zadaný, tak v utorok a v stredu by ste sa mali venovať vašim partnerom, pretože nebeská obloha vás bude silno podporovať v oblasti citov a lásky.

Lev

Tento pracovný týždeň dáva všetky výhody a podporuje hlavne vás, ktorí začínate v podnikateľskej činnosti. Preto ak máte obavy z toho, či vám všetko bude vychádzať tak, ako ste si to naplánovali, môžete byť pokojní. Vy, čo máte stabilné pracovné miesta, máte vysokú pravdepodobnosť postupu na kariérnom rebríčku. Taktiež aj v súkromí ste spokojní, ak ste v partnerskom vzťahu, tak počas týchto dní si ho upevníte. Ak patríte k tým, čo ešte nemajú lásku a chcete ju mať, tak ju stretnete a bude silná a trvalá.

Panna

Máte pred sebou veľa pracovných povinností a to vám vyhovuje, ale popri nich budete musieť riešiť aj menšie problémy, no vy ich dokážete prekonať bez problémov a s nadhľadom, takže v závere týždňa budú vaše výsledky lepšie ako len dobré. V súkromí vám už v priebehu pondelka vaši partneri pripravia veľa milých a príjemných chvíľ v ich spoločnosti, preto si cez víkend dávajte pozor na to, aby ste túto pohodu medzi vami nepokazili bezvýznamnými spormi vlastne o ničom. Radšej sa zamerajte na to, ako by ste sa im podobným spôsobom revanšovali.

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Ilustračné foto

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM