ELA Magazín Lifestyle

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Ktoré znamenie čaká TOP týždeň a bude sa mu dariť?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu od 10. júna do 16. júna?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Ktoré znamenie čaká TOP týždeň a bude sa mu dariť?
Zdroj: www.pexels.com

Váhy

Prvá polovica tohto pracovného týždňa bude pre vás nesmierne tvorivá a plodná. Ani druhá jeho polovička nebude iná, iba v nej budete mať viac pohody a pokoja. Je to aj preto, lebo zo strany vašich zamestnávateľov máte absolútnu, plnú podporu a dôveru vo všetkých vašich plánoch a projektoch, ktoré sa snažíte uviesť do praxe. Ani vo vašom súkromí sa nebudete mať dôvod na niečo sťažovať, možno okrem nedele, kedy hrozí, že by ste sa mohli dostať do sporu s niektorým z vašich rodinných príslušníkov. Snažte sa preto v tento deň neriešiť nič zásadné.

Škorpión

Tento týždeň bude pre vás vo vašom zamestnaní top týždeň, hlavne ak ide o vaše financie. Každá vaša pracovná aktivita sa bude meniť doslova na zlato. Ale nielen to, máte veľkú príležitosť si v rámci peňazí prilepšiť aj nejakou výhrou v lotérii. Tieto dni vám naozaj prinášajú veľkú spokojnosť. No nielen z práce je človek živý, preto bude fajn, ak si nájdete čas aj na vašich partnerov, pretože majú pocit, že ich trochu zanedbávate. Myslite na nich a potešte ich počas víkendu nejakým milým romantickým prekvapením.

Strelec

Počas týchto dní sa na pracovisku budete musieť ozaj nesmierne snažiť, aby ste dosiahli uspokojivé výsledky. Zvlášť, keď okrem problémov vám aj niektorí vaši kolegovia kladú polená pod nohy. No ak si dokážete zachovať pokojnú myseľ a chladnú hlavu, tak aj napriek týmto nepríjemnostiam sa vám bude dariť budovať si u vašich nadriadených pozíciu, ktorá vám zručí postup v kariére. V partnerskom spolužití to budete mať počas týchto dní ako na vlnách. Raz hore a raz dole, ale v podstate si s partnermi rozumiete a ste spokojný.

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Ilustračné foto

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM