ELA Magazín Lifestyle

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Ktoré znamenie DOBEHNE minulosť?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu od 20. do 26. mája?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Ktoré znamenie DOBEHNE minulosť?
Zdroj: pixabay.com

Baran

Mali by ste sa vážne pripraviť na pracovne náročný týždeň hlavne po psychickej stránke. Buďte veľmi opatrný na vaše reakcie či už smerom k vašim spolupracovníkom, alebo nadriadeným, pretože by ste si to z dlhodobého hľadiska u nich nesmierne pošramotili. V osobnom živote snáď okrem piatku, kedy budete musieť riešiť doma menšie roztržky, máte pred sebou pokojné dni. Využite ich na odpočinok a relax.

Býk

Je pred vami pokojný a príjemný pracovný týždeň, počas ktorého zvládnete všetky povinnosti veľmi dobre, ale vám sa to tak nebude javiť. Ste na seba zbytočne prísny a náročný. V súkromí by ste mali v priebehu stredy venovať všetku pozornosť vašim partnerom, nebeská obloha vám praje v láske. Zostávajúce dni sa budú tak isto niesť v pokojnom a príjemnom duchu.

Blíženci

Počas týchto dní sa vám pracovne bude dariť všetko, čo ste si naplánovali. Budete v plnom nasadení a to bude dôvod, prečo si nebudete mať čas uvedomovať, že vaše výsledky sú najlepšie zo všetkých vašich spolupracovníkov. V súkromí vám v priebehu stredy a štvrtka vesmír praje v oblasti lásky a citov, preto hlavne vy nezadaný, ak chcete váš status zmeniť, nezostávajte doma.

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Súvisiace články

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM