Magazín

ÚČESY na zimu 2023 podľa TOP kaderníkov: Žiadna nuda, ale JEDINEČNOSŤ!

Kto povedal, že je ťažké vyniknúť v chladnom počasí? Buďte kráľovnou zimy a vyskúšajte účesy podľa vlasových expertov.

Ilustračný obrázok k článku ÚČESY na zimu 2023 podľa TOP kaderníkov: Žiadna nuda, ale JEDINEČNOSŤ!
7
Galéria

4) Krátky bob

Krátke účesy ohlásili veľký návrat v lete a vyzerá to tak, že najväčší lesk ešte nedosiahli. „Tento strih valcoval leto a nezastaví ho ani jeseň či zima,“ pripomína tamojší odborník na krásu. Jeho čaru už prepadla Jessica Biel, Sadie Sink, Kourtney Kardashian, Greta Lee, Gigi Hadid a vyskúšali ho aj známe Slovenky ako Ivana Gáborík, Veronika Vágnerová či napríklad Nela Pocisková.

5) Bočné vlny

Aj zima môže byť glamour! Ak ste veľkou romantičkou, veľké vlny budú pre vás správnou voľbou. Je možné, že vás osloví odkaz uznávaného kaderníka Ruslana Nureeva – veľké objemné vlny v štýle starého Hollywoodu. Ako vytvoríte tento okúzľujúci účes? Postačí vytočiť bočné pramene vlasov, a je to!

6) Šperky vo vlasoch

Veľkým hitom budú veľké kovové sponky, klipy a ozdoby na váš chvost. Zabudnite na nudnú gumičku a doprajte si výrazný vlasový šperk. Dobrou správou je, že na svoje si prídu aj milovníčky krátkych vlasov: „Ak chcete zmiešať dva trendy, nebojte sa a oživte krátky bob peknou vlasovou ozdobou,“ radí na záver ďalší vlasový odborník.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO: TOP účesy na zimu 2023
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM