Magazín

Hľadáte LÁSKU svojho života? Tieto znamenia zverokruhu sa k vám hodia NAJVIAC

Neviete si nájsť vhodného či stáleho partnera? Astrológovia veria, že vám v tom vedia pomôcť hviezdy.

Ilustračný obrázok k článku Hľadáte LÁSKU svojho života? Tieto znamenia zverokruhu sa k vám hodia NAJVIAC
Zdroj: pixabay.com

LEV

Toto znamenie miluje veľkolepé gestá a preto sa dvorenie nesie v podobnom duchu. Netreba zabúdať, že aj Lev si rád vychutná, ak mu polovička oplatí všetko rovnakou mincou. Vyhľadávajú spoločnosť výstredných a spoločenských, no lojálnych ľudí – a takto to je aj v otázke lásky. No pozor, partner by mal Leva jemne usmerňovať, aby nezabočil do inej náruče. Astrológovia veria, že najideálnejšie spojenie dosiahnu v prítomnosti Strelca, Vodnára a Barana.

PANNA

Vystihuje ju praktickosť, racionalita, ale zároveň aj obetavosť a citlivosť. Panna potrebuje niekoho, kto zdieľa rovnaké hodnoty, ale zároveň sa dokáže nadchnúť pre niekoho, kto potrebuje pomoc. Najviac jej imponuje Kozorožec, Ryby a Býk.

Kto najlepšie uspokojí romantickú Váhu a kto striktného Škorpióna? Prečítate na ďalšej strane.

STRELEC

Miluje dobrodružstvá, adrenalín a preto prirodzene k sebe hľadá niekoho, s kým by mohol všetko to neznáme a tajomné objavovať: „Hľadajú niekoho, kto je veľmi komunikatívny, vtipný a pútavý – niekoho, kto ich šokuje a prekvapí.“ Ohnivé a spoločenské znamenie si výborne rozumie s Baranom, no ukradnúť jeho srdce dokáže aj Blíženec či Lev.

KOZOROŽEC

„Pokiaľ ide o lásku, zaujímajú ich partneri, ktorí im môžu niečo ponúknuť: postavenie, peniaze, stabilitu alebo rodinu. Nech je to však čokoľvek, musí to byť niečo, čo im pomôže dostať sa tam, kam chcú,“ píše ABC News. Kozorožec uprednostní starostlivého a rodinne založeného partnera a preto by sa mal jeho predstaviteľ zamerať na Býka, Raka či Pannu.

Ako sú na tom v otázke lásky posledné dve znamenia zverokruhu? Prečítane na poslednej strane.

VODNÁR

Vzdušné znamenie je plné nápadov, názorov a diskusií. Má vysoko rozvinutú intuíciu a preto si partnera dôkladne vyberá. No ak sa objaví láska, dokáže sa rozdať na milión kúskov: „Vodnárov často priťahujú ľudia, ktorí sú vrúcni, štedrí a vášniví – a tiež dávajúci, – ktorí z nich urobia stred ich vesmíru.“ Zbystriť by mali, ak sa v ich spoločnosti objavia Blíženci, Levy a Váhy, to sú totiž najhorúcejší kandidáti na vzťah plný lásky a porozumenia.

RYBY

Starostlivé a citlivé Ryby patria k najromantickejším znameniam zverokruhu, no veľakrát sa dostanú do komplikovaných vzťahov: „Často sú ochotní uprednostniť potreby svojho partnera pred svojimi alebo zrkadliť svetu to, ako si to želá ich láska.“ Napriek tomu, že je to nežné znamenie, ktoré často lieta v tých najvyšších oblakoch, obzerá sa po praktickej a priamočiarej polovičke. Najviac sa k nim hodí Rak, Panna alebo Škorpión.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM