Magazín

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Na ktoré znamenia sa usmeje ŠŤASTIE?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu od 20. do 26. novembra?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Na ktoré znamenia sa usmeje ŠŤASTIE?
Zdroj: pixabay.com / CC0 1.0

Kozorožec

Práca vám ide od ruky, s kolegami máte veľmi dobré vzťahy, cítite sa plný energie a elánu. Dokonca v piatok vám vaši nadriadení prejavia svoju spokojnosť s vašimi dosiahnutými výsledkami. Ste na výsosť spokojný. Pondelok a celý víkend vám prináša veľa lásky so všetkým, čo je s ňou spojené. Vy zadaný, tešte sa z nového náboja vo vašich vzťahoch a vy slobodný, ak chcete zmeniť svoj stav, využite tieto dni a choďte medzi ľudí. Tam spoznáte svojho vyvoleného, vyvolenú.

Vodnár

Počas prvej polovice tohto týždňa máte v sebe veľa energie, čo sa pozitívne odzrkadľuje aj na vašich pracovných výkonoch a aj výsledkoch. Druhá polovica je pokojná a vy si tak môžete vychutnávať ovocie vašich úspechov. V priebehu týchto dní z vás vyžaruje silná charizma a sexepeal, čo bude mať pozitívny ohlas u opačného pohlavia. Takže žiadny slobodný Vodnár túžiaci po láske a partnerovi nezostane sám. Vy, zadaný, máte pred sebou pekné vzrušujúce zážitky v spoločnosti vašich partnerov.

Ryby

V priebehu tohto týždňa ste v zamestnaní spokojný s vašimi výkonmi a výsledkami, ale mrzí vás, že ste za vašu snahu finančne neadekvátne ohodnotený a máte na to plné právo. V súkromí sa počas týchto dní cítite príjemne a spokojne, preto si v sobotu dávajte pozor, pretože niekto cudzí sa vám bude snažiť túto pohodu narušiť. ustrážte si to napríklad tým, že sa s celou rodinou vyberiete niekam, kde budete môcť byť len vy, váš partner a blízka rodina.

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM